Lista ignorowanych tematów

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
viper218 napisał:
Ostatnio coś sporo o usuwaniu, blokowaniu itp. Trochę to dziwne. Dla Was niektóre informacje są niepotrzebne a dla innych to fajne i przydatne informacje. Wiem, że chodzi o to, żeby bardziej spersonalizować forum, ale czy teraz jest źle? Trzeba się przebijać przez gąszcz informacji? Mi jak jakiś temat się nie podoba to go nie czytam. Wszystko. To forum dlatego jest takie wyjątkowe, ponieważ jest tu "wszystko", i o muzyce, książkach, polityce, meczach, oprogramowaniu..Nie wiem czy aż tak bardzo rażą w oczy niektóre tematy? Nabijanie postów, pochwał itp. czy naprawdę aż tak bardzo patrzycie na te rzeczy? Mnie to w ogóle nie interesuje. Czasem ktoś z 5 wpisami na krzyż napisze coś ciekawszego niż weteran z tysiącami..To może mieć znaczenie ewentualnie przy konkursach..
Ja też nie czytam tematów, które mi się nie podobają. Ale nie chcę widzieć nowych postów w tych tematach.\

giveawayday napisał:
yuppy napisał:
Nie jakieś wrogowie-przyjaciele bo to dla mnie głupi pomysł jest.
Miałem na myśli skrót myślowy. Nie o nazwę chodzi, ale o sposób działania. Jeśli to ma być mój wybór, nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu. W przeciwnym razie powiem NIE.
To ma być samodzielny wybór każdego użytkownika, a nie z góry narzucone. Po prostu nie podoba Ci się ten temat, nie chcesz go widzieć itp to dodajesz go do listy ignorowanych.

jorn napisał:
chyba nie zrozumiałeś o co yuppy-emu chodzi
zakładam ze o najzwyklejszą możliwość edycji wyświetlania forum dla własnych potrzeb, a to nie ma żadnego związku z blokowaniem czegokolwiek ogółowi
Dokładnie, spersonalizowanie forum wedle mojego uznania.


Taką możliwość widziałem kiedyś na forum - nie pamiętam na jakim - i wszystko dobrze chodziło. Nikt nie miał z tym/przez to jakichkolwiek problemów.

Ola napisał:
Najlepiej byłoby gdyby OXY się wypowiedział co do pomysłu
Dlatego stworzyłem ten temat. Czekamy na decyzję administracji :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Nie wiem czy coś takiego jest możliwe, jeśli tak to ja i tak tego nie dziabnę.Zapytam drugiego Padre PZD i jeśli będzie miał czas to zrobi.Mi aktualnie info o aktualizacjach pasuje ponieważ sam z niektórych korzystam i sprawdzam czasem czy wyeliminowali błędy.
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
OXY i co z tego wynikło? Pytałeś się?
 
Do góry