Archiwum Giveaway of the Day

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Na mojej stronie również...
[website]http://emmers.ugu.pl/sanktum/index.php/archiwum-prezentow[/website]
 

pkolasa

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
230
Reakcje/Polubienia
8
Ja kiedyś trafiłem na taką stronkę:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Strona po niemiecku, ale najważniejsze informacje zawsze się udaje wychwycić - tu chyba mają wszystkie po kolei instalatory + dane aktywacyjne. Trzeba się tylko zarejestrować (bo linków nie widać, tak jak u nas) i przekopać przez 100+ stron z programami.
 

asrielrusdyawan

Świeżak
Dołączył
30 Marzec 2013
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
I think the portal is not yet updated. I had asked the admin. He says, He will update it A.S.A.P..
 

gutek85

Wygadany
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
60
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Gdańsk
kinimoD napisał:
Przez przypadek trafiłem dziś na taką stronkę


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Są tam wszystkie programy i gry jakie były na GOTD, łącznie z wszystkim co potrzebne do aktywacji. Niezła skarbnica :)
Nie wiem tylko na ile to jest świeże.

Chyba nie było jeszcze o tej stronie tutaj (wyszukiwarka nic nie znalazła). Jeśli było to sorki.

Witam wszystkich :)
Jestem tu nowy, ale chciałem się pochwalić, że również prowadzę swoje archiwum programów Giveaway na Chomiku. Z tego co pamiętam, to zacząłem coś koło stycznia 2013, więc nie jest to jakaś ogromna skarbnica, ale staram się być na bierząco :dziwak
To jest adres:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
gutek85 napisał:
kinimoD napisał:
Przez przypadek trafiłem dziś na taką stronkę


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Są tam wszystkie programy i gry jakie były na GOTD, łącznie z wszystkim co potrzebne do aktywacji. Niezła skarbnica :)
Nie wiem tylko na ile to jest świeże.

Chyba nie było jeszcze o tej stronie tutaj (wyszukiwarka nic nie znalazła). Jeśli było to sorki.

Witam wszystkich :)
Jestem tu nowy, ale chciałem się pochwalić, że również prowadzę swoje archiwum programów Giveaway na Chomiku. Z tego co pamiętam, to zacząłem coś koło stycznia 2013, więc nie jest to jakaś ogromna skarbnica, ale staram się być na bierząco :dziwak
To jest adres:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


TwistedBrush Pro Studio version 17.28. wielkie dzieki za sofcik :suuper bo przegapilem promocje ale dzieki tobie nadrobilem strate :friends :ok :dziękuję
 

Tommek131

Wygadany
Dołączył
19 Lipiec 2013
Posty
92
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Bielsk Podlaski
Ja od stycznia zacząłem dodawać programy i gry z GOTD na chomika łącznie z bardzo przejrzystą instrukcją nie opuszczając ani jednego programu czy gry :) . Wystarczy wybrać jakiś folder z nazwą programu i już ;)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5484
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
Tommek131 napisał:
Ja od stycznia zacząłem dodawać programy i gry z GOTD na chomika łącznie z bardzo przejrzystą instrukcją nie opuszczając ani jednego programu czy gry :) . Wystarczy wybrać jakiś folder z nazwą programu i już ;)

Tak trzymaj! Powodzenia!
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
kinimoD napisał:
Przez przypadek trafiłem dziś na taką stronkę

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Są tam wszystkie programy i gry jakie były na GOTD, łącznie z wszystkim co potrzebne do aktywacji. Niezła skarbnica :)
Chciałem wejść na tę stronkę - pyta czy chcesz wejść na nową stronę a na tej nowej trzeba się zalogować :(
 
A

Anonymous

Jest to błąd strony. Jednym słowem dopóki tego nie naprawią, to na stronę się nie wejdzie, ale możesz wejść na stronę podaną przez Canarisa
 
A

Anonymous

Jeden z użytkowników glarysoft.com udostępnił publicznie link do swojego archiwum z promocjami od GOTD. Programy zostały ułożone alfabetycznie. Pliki są spakowane i zawierają dane niezbędne do aktywacji. Nie wiem tylko, czy stronka jest aktualizowana i czy wszystkie aplikacje można uruchomić. Nie miałem czasu, żeby to wszystko sprawdzić. :dziwak

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ponad 21 giga programów, długo musiał zbierać.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
O ho ho! Nawet jest przesławny sofcik Almeza Multiset za marne 1686 złociszy :klawik.
 
Do góry