Rozwiązanie problemu multikont.

A

Anonymous

Znalazłem rozwiązanie problemu dotyczącego multikont.Rozwiązanie polega na wgraniu pluginu Duplicate User IPs.

Jak działa plugin ??

Jeśli nowy zarejestrowany użytkownik akcji wspólnego adresu IP w bazie danych, dodaje użytkownika wspólne IP użytkownika do profilu użytkownika i przegląd użytkownika AKP. Dotyczy tylko nowe rejestracje, i powiadamia admina o zduplikowanych rejestracje IP z poczty e-mail.
 
A

Anonymous

Re: Rozwiązanie problemu z multikątami.

Rozwiązanie problemu z multikątami

Drogie Dziecko-czy Twoi rodzice wiedzą co robisz ?? Do książek,do książek !! :lanie
 
A

Anonymous

Re: Rozwiązanie problemu z multikątami.

Hornet napisał:
Rozwiązanie problemu z multikątami

Drogie Dziecko-czy Twoi rodzice wiedzą co robisz ?? Do książek,do książek !! :lanie

Tak wiedzą i jeżeli mógłbyś to pisz na temat.
 
A

Anonymous

Re: Rozwiązanie problemu z multikątami.

Przecież wyraźnie napisałem : nie marnuj czasu nad klawką tylko : pracuj nad ortografią aby nie kaleczyć języka polskiego :) .
 
A

Anonymous

Re: Rozwiązanie problemu z multikątami.

Hornet napisał:
Przecież wyraźnie napisałem : nie marnuj czasu nad klawką tylko : pracuj nad ortografią aby nie kaleczyć języka polskiego :) .

Poprawione
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35780
Reakcje/Polubienia
24809
Miasto
Trololololo
Re: Rozwiązanie problemu z multikątami.

Szalony :wariat
F3Vqd48.jpg


sam założyłeś kolejne konto i zakładasz taki temat ?? link do tego dodatku mógłbyś wstawić ale i tak pewnie nie zainstaluje :nea , bo przecież "wielkim problemem" jest zmiana IP.
 
A

Anonymous

Re: Rozwiązanie problemu z multikątami.

OXYGEN THIEF napisał:
Szalony :wariat
F3Vqd48.jpg


sam założyłeś kolejne konto i zakładasz taki temat ?? link do tego dodatku mógłbyś wstawić ale i tak pewnie nie zainstaluje :nea , bo przecież "wielkim problemem" jest zmiana IP.

Właśnie, że jest wielkim problemem ponieważ mogę wejść na forum z innego adresu ip poprzez stronę

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry