Active@ Hard Disk Monitor Pro za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18372
Reakcje/Polubienia
38939
Miasto
Gdzieś w Polsce
a8ea98480ede33fd0a2552d20c52853e.png
Active@ Hard Disk Monitor Pro 3.1.9
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Active@ Hard Disk Monitor to ciekawe narzędzie służące do sprawdzania i monitorowania stanu dysków twardych. Pracuje w oparciu o technologię S.M.A.R.T., wyświetlając na bieżąco informacje o kondycji dysku oraz wielu jego istotnych parametrach (m.in. temperatura, całkowity czas pracy i wiele innych). Dodatkowo program oferuje zaawansowaną funkcję testowania, pozwalającą użytkownikowi wykryć wszystkie uszkodzone sektory na powierzchni dysku. Active@ Hard Disk Monitor wykorzystywany może być także jako narzędzie do obserwacji podstawowych parametrów nośnika podczas jego pracy. Służy temu opcja wykresów, która w czytelny sposób prezentuje temperaturę dysku w danym okresie czasu (wersja bezpłatna ogranicza ten okres jedynie do godziny) podczas np. kopiowania dużych plików lub innych operacji obciążających urządzenie. W momencie osiągnięcia krytycznego stanu wyświetlane jest ostrzeżenie w postaci pop-upa (wersja PRO oferuje ponadto możliwość wysyłania maila z powiadomieniem). Active@ Hard Disk Monitor uruchamiany może być wraz z systemem operacyjnym. O jego obecności informuje ikona w zasobniku systemowym, która wyświetla aktualną temperaturę dysku.
info:dobreprogramy.pl
Monitor the state, performance, and temperature of your disks and prevent data loss using Self-Monitoring Analysis and Reporting Technology (S.M.A.R.T.). Detect bad sectors on a disk surface by running Advanced Disk Scan. Instantly retrieve the disk health information from the application running in the System Tray. With Hard Disk Monitor Professional, you can remotely monitor up to three PCs and receive email notifications in case of critical conditions of your drives.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Rejestracja
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
W opisie jest napisane - ciekawe narzędzie. Istotnie. Z ciekawości kilka godzin temu pobrałem.Ten program błędnie wykrywa parametry. :eek: :eek: :eek: Temperatura w/g niego jest xxx ( niższa niż jest w rzeczywistości o ładne kilka stopni). Liczba godzin przepracowanych nijak ma się do rzeczywistej ( mój ma prawie 3000 godz, ten pokazuje 1113, i sie nie zmienia). Cykle start/stop są kompletnie inne od prawdziwych. Do działania potrzebuje internetu. Hmmmm..po co ?? Bez neta jest bez użyteczny . No i data wydania..z 2013 r.
Aż z ciekawości zainstalowałem na sprawdzenie HD Sentinetal i z ISO uruchomiłem MHDD.Oba pokazuję jednakowe , prawdziwe !! dane HDD. Zupełnie inne niż ten Activ cały. W dodatku zostawił po deinstalacji tajemniczy ''upominek'' ( też jakiś tam kontroler), który tylko poprzez rejestr można usunąć.Upominek startuje, ale nigdzie go nie ma.Nie wiem co twórcy chcieli osiągnąć racząc użytkowników tym cudem. :eek:
Ja gorąco nie polecam tej ciakawostki .Kij im w oko ( za grzebanie w rejestrze). :fakolec
 
Do góry