AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD/

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki współpracy z Panią Doris z Aomei , w dniach 13 - 15 lipca będzie specjalne promo dla członków naszego forum na Aomei OneKey Recovery 1.6 PRO,

ograniczenia promo - brak aktualizacji do nowszej wersji
plus promo - dowolny termin aktywacji,instalacji !!


link do pobrania ,wkrótce

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

okr.jpg


AOMEI OneKey Recovery to program, przy pomocy którego utworzymy kopię zapasową systemu operacyjnego na osobnej, utworzonej w tym celu partycji dysku. Dzięki temu, w razie poważnej awarii Windowsa, do naszej dyspozycji pozostanie przywrócenie ustawień, plików oraz programów, które zainstalowane były na komputerze w chwili wykonywania backupu. Dużym plusem programu jest jego prosta obsługa oraz brak zaawansowanych opcji, które niepotrzebnie komplikowałyby konfigurację początkującym użytkownikom.

Cały proces tworzenia nowej kopii zapasowej systemu został zorganizowany z wykorzystaniem wygodnego kreatora, który w kliku krokach przeprowadza nas przez kolejne opcje. Wykorzystano w nim czytelne grafiki, a nie tylko polecenie tekstowe, przez co program nie tylko zyskuje na atrakcyjności interfejsu, ale również zachęca do skorzystania z jego funkcji osoby, które wykorzystują go po raz pierwszy. W kolejnych krokach, AOMEI OneKey Recovery prosi użytkownika o wskazanie partycji, na której znajduje się system, a następnie przedstawia strukturę dysku po zakończeniu procesu tworzenia backupu.

Wykonaną już kopię zapasową możemy przywrócić z poziomu programu, a w przypadku awarii systemu, z odpowiedniego menu podczas uruchamiania komputera (odpowiednia opcja w BIOS-ie lub pozycja na liście w przypadku korzystania z Windowsa serii 8, a co za tym idzie, nowego menadżera uruchamiania systemu). W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą programu, warto zajrzeć do instrukcji obsługi online (można ją włączyć z poziomu menu w aplikacji), która jest czytelna i ilustrowana, zatem powinna szybko rozwiązać ewentualne trudności.
źródło programosy.pl

homepage
http://www.backup-utility.com/onekey-pro.html

izUEjpt.jpg


screeny
step1.jpg


step2.jpg


step3.jpg


step4.jpg


step5.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

Super :dziękuję , przyklejam temat i czekamy do 13 lipca :bea

Jak ktoś szuka mega prostego programu do backupu bez zbędnych popierdołek to AOMEI OneKey Recovery jest wyborem idealnym, raz że jest banalnie prosty w obsłudze a dwa nie potrzebuje żadnych płyt rozruchowych czy USB do przywrócenia kopii. :bea
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

Pochwalić to mało a browara mail nie łyka bo pisze że to wirus :) Dzięki za tak fajną inicjatywę..Pzdr!
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

Fajna sprawa... niestety u mnie tryb awaryjny nie działa, F11/A w boot menu, wyskakuje mi błąd (w wersji darmowej 1.5)
Poczekam na pro i sprawdzę... chciałbym żeby w pro zadziałał... jego prostota mnie powala i bardzo mi się ten program podoba.
PS szkoda że ciężko jest napisać spolszczenie do tego programu, ograniczone miejsce na napisy, ale skoro wersja 1.6 pro ma być bez możliwości aktualizacji, zobaczę czy można zwiększyć jego ilość na porządne tłumaczenie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

sowa napisał:
Fajna sprawa... niestety u mnie tryb awaryjny nie działa, F11/A w boot menu, wyskakuje mi błąd (w wersji darmowej 1.5)
Poczekam na pro i sprawdzę... chciałbym żeby w pro zadziałał... jego prostota mnie powala i bardzo mi się ten program podoba.
boot-menu-setting.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

OXYGEN THIEF napisał:
U mnie nie ma tego napisu na czarnym tle, pojawia się komunikat o błędzie, później mam następny ekran z dwiema ikonami, wejścia do windows i ustawień biosu zamiast "AOMEI OneKey Recovery".
W programie jest opis że na "niewielu" komputerach może pojawić się problem z boot menu i niestety mój chyba załapał się do tej grupy. 13-go sprawdzę to dokładniej na wersji pro. hehe... 13-go, ta data nie wróży powodzenia :zaciesz

Błąd "Secure Boot Violation" o treści "Invalid signature detected. Check Secure Boot in Setup"
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

andyxa napisał:
Dzięki współpracy z Panią Doris z Aomei, w dniach 13 - 15 lipca będzie specjalne promo dla członków naszego forum na Aomei OneKey Recovery 1.6 PRO.
No kolego. Duża sprawa, choć programik malutki, bez popierdółek, jak zwykł mawiać panujący nam miłościwie Oxy.
Tenże, nie tak dalej, jak kilka dni temu, polecił mi, nomen omen, ten a nie inny program.
Tak więc jest git! Mega git!
Wielkie Dzięki, Andyxa! :ok :ok :ok
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

antbil007 napisał:
andyxa napisał:
Dzięki współpracy z Panią Doris z Aomei, w dniach 13 - 15 lipca będzie specjalne promo dla członków naszego forum na Aomei OneKey Recovery 1.6 PRO.
No kolego. Duża sprawa, choć programik malutki, bez popierdółek, jak zwykł mawiać panujący nam miłościwie Oxy.
Tenże, nie tak dalej, jak kilka dni temu, polecił mi, nomen omen, ten a nie inny program.
Tak więc jest git! Mega git!
Wielkie Dzięki, Andyxa! :ok :ok :ok


sorry, podchwyciłem to z Waszej rozmowy :zawsty
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

andyxa napisał:
antbil007 napisał:
andyxa napisał:
Dzięki współpracy z Panią Doris z Aomei, w dniach 13 - 15 lipca będzie specjalne promo dla członków naszego forum na Aomei OneKey Recovery 1.6 PRO.
No kolego. Duża sprawa, choć programik malutki, bez popierdółek, jak zwykł mawiać panujący nam miłościwie Oxy.
Tenże, nie tak dalej, jak kilka dni temu, polecił mi, nomen omen, ten a nie inny program.
Tak więc jest git! Mega git!
Wielkie Dzięki, Andyxa! :ok :ok :ok

sorry, podchwyciłem to z Waszej rozmowy :zawsty

Żadne, broń Boże, sorry! :papież
Rezultat mega! :ok
Może by podchwycić od Ciebie pomysł i oprócz zwykłych konkursów starać się o promo specjalne dla użytkowników PzD? :scratch
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

Problem rozwiązany... trzeba czytać dokładnie :zaciesz
Żeby pojawiał się napis "Press A for AOMEI OneKey Recovery..." zamiast błędu "Secure Boot Violation" o treści "Invalid signature detected. Check Secure Boot in Setup" trzeba wyłączyć w biosie Secure Boot.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

Dzięki za świetną pracę na rzecz naszego forum :piwko Myślę że to świetny program tym bardziej, że Keriver 1-click Restore nie jest już rozwijany.
 

SebaRoz

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Wrzesień 2015
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

Super promo :)
Kiedy będzie link (już 13-sty) bo nie mogę się doczekać
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

zapewne wkrótce, tam jeszcze śpią ( inna strefa czasowa) :guma
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

OXYGEN THIEF napisał:
Super :dziękuję , przyklejam temat i czekamy do 13 lipca :bea
a dwa nie potrzebuje żadnych płyt rozruchowych czy USB do przywrócenia kopii. :bea
Jeżeli ktoś nie zauważył to w Macrium Free również nie jest to konieczne i można w opcjach programu dodać sobie pozycję do biosu. Z racji tego że jest to ograniczone promo do wersji 1.6 to chyba odpuszczę, ale fakt że posiadanie takowego softu na kompie to podstawa.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Re: AOMEI OneKey Recovery 1.6 PRO / specjalne promo dla PZD

Tylko nie stresujcie mi tu andyxy... :friends
W Stanach czy Holandii tak się nie niecierpliwią (dobrze, że nie czytam chińskich krzaczków, bo wtedy mógłbym się zdziwić) :klawik.
pss - Kerriver 1-click Restore, Sysrestore, Acronis True Image czy Rollback RX też mają konsolę odzyskiwania... ale nie w tym rzecz... Teraz nadeszła pora na OneKey Recovery od andyxy. :)
 
Do góry