Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Giveaway Forever/UnWrapper GOTD

Różne promocje na programy.

Re: Giveaway Forever/UnWrapper GOTD

Postprzez gutek85 » 15 Sie 2015 12:52

To prawda, że w przypadku programów w promocji zazwyczaj pojawia się ona na kilku stronach, tym się zajmujących i GOTD nie jest jedynym źródełkiem...

Niemniej ci, którzy czują nieodpartą pokusę sprawdzenia działania nowego UnWrappera v2 mogą "na wszelki wypadek" zrobić sobie kopię systemu operacyjnego do wirtualnej maszyny za pomocą programu, chociażby
Linki widoczne tylko dla zalogowanych
albo
Linki widoczne tylko dla zalogowanych,
zainstalować i uruchomić sobie taki wirtualny system w Linki widoczne tylko dla zalogowanych
a dodatkowo w takim już wirtualnym systemie zainstalować, rozdawany kiedyś promocyjnie Shadow Defender (Linki widoczne tylko dla zalogowanych, Linki widoczne tylko dla zalogowanych) i dopiero wtedy bawić się w rozpakowywanie instalek GOTD :jęzor

Pochwały przyznane za posta: 3
Image
Awatar użytkownika
gutek85
Zielony
Zielony

Miejscowość: Gdańsk
Pochwały: 28

Postprzez fukengruven » 19 Sie 2015 06:44

gutek85 napisał(a):To prawda, że w przypadku programów w promocji zazwyczaj pojawia się ona na kilku stronach, tym się zajmujących i GOTD nie jest jedynym źródełkiem...

Niemniej ci, którzy czują nieodpartą pokusę sprawdzenia działania nowego UnWrappera v2 mogą "na wszelki wypadek" zrobić sobie kopię systemu operacyjnego do wirtualnej maszyny za pomocą programu, chociażby
albo
Linki widoczne tylko dla zalogowanych,
zainstalować i uruchomić sobie taki wirtualny system w Linki widoczne tylko dla zalogowanych
a dodatkowo w takim już wirtualnym systemie zainstalować, rozdawany kiedyś promocyjnie Shadow Defender (Linki widoczne tylko dla zalogowanych, Linki widoczne tylko dla zalogowanych) i dopiero wtedy bawić się w rozpakowywanie instalek GOTD :jęzor

dla tych co nie do konca inteligentnie odczytali przesmiewczy ton postu gutka proponuje uzupelnienie zabezpieczenia w postaci programu sandboxie.
i tak : majac juz wirtualny system virtualbox i zainstalowany w nim shadow defender :lol: w nastepnej kolejnosci zainstalowac wlasnie sandboxie :lol: - kolejny kondom uszczelniajacy - i dopiero wtedy "bawic sie" w rozpakowywanie instalek gotd przy uzyciu unwrappera. guma: :lol: :cool.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
fukengruven
Zielony
Zielony

Pochwały: 15

Postprzez sheriff » 10 Wrz 2015 05:38

Jest już wersja 2.4 do pobrania z :

Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Awatar użytkownika
sheriff
Moderator
Moderator

Pochwały: 950

Postprzez vidalia » 14 Paź 2015 08:14

witam tu jest pokazane wyodrębnianie klucza i instalki
jak to się ma do instrukcji pokazanej wcześniej ,bo nie rozumie, jednego jak wyodrębnię instalke to mam ją bez ograniczeń to po co wyodrębniać klucz ?
vidalia
Zielony
Zielony

Postprzez Zeno » 14 Paź 2015 09:00

vidalia napisał(a):witam tu jest pokazane wyodrębnianie klucza i instalki
jak to się ma do instrukcji pokazanej wcześniej ,bo nie rozumie, jednego jak wyodrębnię instalke to mam ją bez ograniczeń to po co wyodrębniać klucz ?

Na GOTD rzadko kiedy masz instalki preaktywowane (właściwie to nie przypominam sobie :scratch ). Żeby korzystać z pełnej wersji programu - musisz zarejestrować program załączonym kluczem licencyjnym lub aktywatorem w terminie promocji. Po terminie nie da rady. Jeśli jakiś program uważasz za cenny i chciałbyś go zainstalować później na innym kompie lub powtórnie po jakimś czasie jeszcze raz na dysku (np po jakiejś awarii systemu), to trzeba sobie zostawić zarówno instalkę (później tej wersji programu już możesz nie znależć na stronie producenta), jak i klucz rejestru. Inaczej nie da rady zarejestrować.
Chociaż z drugiej strony - pewnie znajdziesz obydwie rzeczy na stronie, którą jeden z kolegów nazywa kolokwialnie "archiwum u Niemca". :)
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 369

Postprzez vidalia » 14 Paź 2015 11:27

Jakoś nie bardzo rozumiem, wyodrębnię instalkę, która ma wbudowany klucz, i potem mogę zainstalować sobie to ponownie?
A po co wyodrębniać sam klucz skoro mam instalkę z wbudowanym kluczem.
Tak jest na filmiku gość wyodrębnił instalkę i klucz
vidalia
Zielony
Zielony

Postprzez Zeno » 14 Paź 2015 14:18

vidalia napisał(a):Jakoś nie bardzo rozumiem, wyodrębnię instalkę, która ma wbudowany klucz, i potem mogę zainstalować sobie to ponownie?
A po co wyodrębniać sam klucz skoro mam instalkę z wbudowanym kluczem.
Tak jest na filmiku gość wyodrębnił instalkę i klucz

Chyba napisałem wcześniej, że instalka nie ma wbudowanego klucza... :scratch
Klucz jest potrzebny do aktywacji programu po terminie promocji.
Vidalia czy przypadkiem nie łączą Cię więzy krwi z Devilem? :lol:

Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 369

Postprzez vidalia » 14 Paź 2015 16:49

chyba nie ,nie wiem który to Devilem.
do tematu ,proszę o cierpliwość z czasem coś dam od siebie ,narazie ja proszę .
więc jak to krok po kroku ,wyodrębniłem instalkę i co dalej żeby potem śmigało ?
vidalia
Zielony
Zielony

Postprzez antbil007 » 14 Paź 2015 17:16

vidalia napisał(a):chyba nie ,nie wiem który to Devilem.
do tematu ,proszę o cierpliwość z czasem coś dam od siebie ,narazie ja proszę .
więc jak to krok po kroku ,wyodrębniłem instalkę i co dalej żeby potem śmigało ?

Słowo pisane działa na Ciebie bardziej niż filmowy tutorial?
Ahaaaaaaaa, to takie buty... i z De.ilem nie masz nic do czynienia, a chcesz żeby śmigało?
Wyłącz firewall/antywirus, odpal UnWrappera - może będzie śmigało...
.
.
Image
Image
Awatar użytkownika
antbil007
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Polska
Pochwały: 1300

Postprzez vidalia » 14 Paź 2015 17:33

specyficzni lidzie na tym forum
nie pomogą a dokopią .
tyle wiem wyodrębniłem instalke i co? jak skończy sie promocja zainstaluję z niej i będzie działać?
vidalia
Zielony
Zielony

PoprzedniaNastępna

Wróć do Programy z promocji / Freebies

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: adzub100, danis, do.spamowania, Google [Bot] oraz 34 gości