Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Giveaway Forever/UnWrapper GOTD

Różne promocje na programy.

Re: Giveaway Forever/UnWrapper GOTD

Postprzez antbil007 » 14 Paź 2015 17:44

vidalia napisał(a):specyficzni lidzie na tym forum
nie pomogą a dokopią .
tyle wiem wyodrębniłem instalke i co? jak skończy sie promocja zainstaluję z niej i będzie działać?

Zacytuję w skrócie kolegę Zeno, ale co nieco poukładam, a ważne kwestie wytłuszczę:

zeno06 napisał(a):
vidalia napisał(a):...
1. Na GOTD rzadko kiedy masz instalki preaktywowane. Żeby korzystać z pełnej wersji programu - musisz zarejestrować program załączonym kluczem licencyjnym lub aktywatorem w terminie promocji. Po terminie nie da rady.
2. Jeśli jakiś program uważasz za cenny i chciałbyś go zainstalować później na innym kompie lub powtórnie po jakimś czasie jeszcze raz na dysku (np po jakiejś awarii systemu), to trzeba sobie zostawić zarówno instalkę (później tej wersji programu już możesz nie znależć na stronie producenta), jak i klucz rejestru. Inaczej nie da rady zarejestrować.

Tak więc:
1. wyekstrahowana instalka
2. klucz
3. wpis w rejestrze po wpisaniu instalki lub plik (licencji) powstały na skutek wpisania instalki
pomogą Ci w uruchomieniu programu w każdym terminie, aczkolwiek nie działa to w 100% przypadków.

Pochwały przyznane za posta: 2
.
.
Image
Image
Awatar użytkownika
antbil007
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Polska
Pochwały: 1299

Postprzez OXYGEN THIEF » 14 Paź 2015 17:51

vidalia skoro już masz wyodrębnioną instalkę to teraz musisz wyciągnąć dane aktywacyjne tego programu (oprócz posiadanego klucza), najczęściej jest to wpis w rejestrze jak już znajdziesz to klikasz eksportuj w rejestrze i dostaniesz pliczek reg.Pamiętaj że nie działa to zawsze bo niektórzy producenci aktywacji nie przechowują w rejestrze twojego systemu a w np. pliku ale to raczej sporadycznie.

Jak już powyciągasz te wszystkie pliki to oczywiście musisz je gdzieś sobie zachować.

Na forum wielokrotnie podawałem programy które śledzą i zapisują zmiany po instalacji i między innymi dzięki takim programom dokładnie wiadomo czy jakiś promocyjny program utworzył sobie aktywacje w pliku czy może w rejestrze.

Autor postu otrzymał pochwałę
Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1117

Postprzez Roma » 24 Lut 2016 11:06

Czy mi się wydaje, czy tylko to u mnie ostatnie promo Secure Hunter Anti-Malware Pro nie mogę wypakować unwrapperem.
Roma

Postprzez wwd » 24 Lut 2016 12:45

Ja przed chwilą wypakowałem, zainstalowałem i zarejestrowałem kluczem bez problemu. Wyeksportowałem również dane z rejestru.
wwd
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 31

Postprzez ArekS » 04 Cze 2016 18:23

ArekS napisał(a):
ard napisał(a):Działa to "cudo" na Windowsie 10? Próbował ktoś?
Działa, co ma nie działać - trojana masz niemal na bank, wyszła wersja 2.04 kilka dni temu; raport z VirusTotal:
Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

22/55. Nieźle! :cool. A to i tak postęp, bo wczesne wersje (np. 2.01) miały coś ponad 35/55, o ile pamiętam. :P
(...)

Widzę, że po 10 miesiącach 2.04 to wciąż jest aktualna wersja tego UnWrappera.

Tak z ciekawości, sprawdziłem przed chwilą, ile współczynnik wykrycia dla tego pliku wynosi obecnie na VirusTotal: Linki widoczne tylko dla zalogowanych.

Jeśli ktoś nadal jest skłonny łykać tłumaczenie, że to wszystko na pewno "false positives" i że na czas uruchomienia trzeba zdezaktywować wszelkie programy zabezpieczające i się nie przejmować, to gratuluję bezmyś... ups - chciałem powiedzieć: beztroski. :P
Jeśli czegoś z moich postów nie rozumiesz, albo wydają Ci się idiotyczne lub burackie, to niechybny znak, że ktoś z adminów/moderatorów już je przerobił! :haha
Awatar użytkownika
ArekS
Wygadany
Wygadany

Pochwały: 160

Postprzez hakah » 05 Cze 2016 18:00

It works properly provided you have to disable your security software first.
hakah
Zielony
Zielony

Pochwały: 2

Postprzez ArekS » 05 Cze 2016 18:18

hakah napisał(a):It works properly provided you have to disable your security software first.
And why should anyone trust a shady tool more than a security software? If you seriously think that 46 out of 56 security programs are wrong and their alerts should be ignored, then what can I say? Perhaps only: good luck to you! You'll need a lot of it! :P

Autor postu otrzymał pochwałę
Jeśli czegoś z moich postów nie rozumiesz, albo wydają Ci się idiotyczne lub burackie, to niechybny znak, że ktoś z adminów/moderatorów już je przerobił! :haha
Awatar użytkownika
ArekS
Wygadany
Wygadany

Pochwały: 160

Postprzez gutek85 » 08 Cze 2016 23:12

Właśnie dlatego wszystko wypakowuję w wirtualnej maszynie, a mój dawny post
(Linki widoczne tylko dla zalogowanych),
to nie był żart, chociaż celowo napisałem go w ten sposób :lol:
Image
Awatar użytkownika
gutek85
Zielony
Zielony

Miejscowość: Gdańsk
Pochwały: 28

Postprzez pstrykoff » 09 Lip 2016 13:21

do ArekS i gutek85
Moim zdaniem UnWrapper (wszystkie wersje) jest całkowicie bezpieczny.
UnWrapper v 2.04, który w tej wersji jest od niemal roku, jeszcze ładnych parę miesięcy temu nie miał konfliktu z AV (w moim przypadku KIS). Jakiś czas temu po aktualizacji baz danych w KIS, tę samą aplikację (UnWrapper v2.04) KIS zaczął blokować i odczytywać jako groźnego Trojana. Po prostu duża część różnych AV działa też m.in. na zasadzie ilości zgłoszeń samych użytkowników - którzy uważają, że coś jest zagrożeniem - do "centrum" baz danych, a z tego względu, że UnWrapper mocno ingeruje w system, to wiele laboratoriów AV zakwalifikowuje go jako wirusa.
Na początku wystarczyło wykluczyć UnWrappera w KIS, a teraz bez wyłączenia KIS, się nie obędzie. Podkreślam, że chodzi o tą samą wersję UnWrappera.
Zresztą teraz UnWrapper rzadko kiedy się przydaje, bo raczej już się nie spotyka, tak jak kiedyś na GOTD, programów wstępnie zarejestrowanych.
pstrykoff
Zielony
Zielony

Postprzez sowa » 09 Lip 2016 13:47

Nie tyle sam program, co przez jego sposób działania, antywiry kwalifikuja go jako zagrożenie, często taki sam problem dotyczy programów przejmujących kontrole nad pulpitem np auto klikaczy... to przez ich działanie są kwalifikowane jako zagrożenie. Równie dobrze ktoś mógł zgłosić ten program do producentów antywirów, choćby admini strony GOTD lub producenci programów tam udostępnianych... przez ten program ponoszą straty. Możliwości jest wiele.
Awatar użytkownika
sowa
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Programy z promocji / Freebies

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Andy, duzakosa, Google [Bot], jodlik, jogobella, marek7001, marro oraz 46 gości