Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Antywirus na tablet z windowsem

Re: Antywirus na tablet z windowsem

Postprzez win98 » 05 Gru 2016 09:43

Odgrzeję kotleta. I mnie się przytrafił tablet z Win 10 i tak samo jak kolega Securitas zastanawiam się na antywirusem.
Na pokładzie mam 2GB RAM i Intel Atom Z3735F.

Czy ktoś ma już doświadczenie z jakimś programem zabezpieczającym na tego typy tablecie, co polecacie ??

Pozdrawiam.
"Po cichu i ukradkiem potomność przenosi nazwiska demokratycznych przywódców z politycznych rozpraw do podręczników psychiatrii."
Nicolás Gómez Dávila
Awatar użytkownika
win98
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 7

Postprzez headge » 05 Gru 2016 11:19

W Asusie T100 przetestowałem sporo antywirusów i koniec końców zostałem przy Webroot SA - i mogę go spokojnie polecić. Lekki i skuteczny, swego czasu uchronił mnie przed ransomem w lewej fakturze jeszcze zanim stało się to modne ;)
headge
Zielony
Zielony

Pochwały: 2

Postprzez win98 » 05 Gru 2016 22:49

Zainstalowałem triala Webroota i zajmuje 3,1 MB - dwa procesy - SUPER. Teraz czekać tylko na jakieś promo z kodem na dłużej.

Mam jeszcze jedno pytanie, jaką nakładkę na systemowy firewall w win 10 (tablet) proponujecie.
Z powodów sprzętowych samodzielny firewall nie wchodzi w grę.
"Po cichu i ukradkiem potomność przenosi nazwiska demokratycznych przywódców z politycznych rozpraw do podręczników psychiatrii."
Nicolás Gómez Dávila
Awatar użytkownika
win98
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 7

Poprzednia

Wróć do Programy zabezpieczające, co wybrać, porady, pytania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości