Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

AppGuard - alternatywa?

Re: AppGuard - alternatywa?

Postprzez Hornet » 21 Lut 2016 21:31

Chłopcy ważcie trochę słowa....bo to Forum czyta kilka czy kilka tysięcy osób...i trochę wstyd.
Zefirku-nie myśl za dużo tylko napisz w jaki sposób korzystasz z internetów...wtedy się zastanowimy czy coś zmienić,czy zostawić czy dodawać etc.
Hornet

Postprzez divinenews » 23 Lut 2016 19:54

Take a look at SpywareBlaster. I have used the free version for years to protect against malware.

You can find info and download links on Linki widoczne tylko dla zalogowanych .

If you do not know english, then check out "SpywareBlaster" on Linki widoczne tylko dla zalogowanych
Thankfulness = happiness.
Awatar użytkownika
divinenews

Miejscowość: Alaska
Pochwały: 2

Postprzez ktośtam » 23 Lut 2016 20:31

al_arsen napisał(a):Jak chcesz coś na siłę dorzucić to nikt Ci nie będzie bronił bo to Twój komputer i Twoje pieniądze ale BIS w zupełności wystarczy.

Jednak jak chcesz to może NoVirusThanks EXE.... powinien kosztować około 80zł.

A czy ERP nie przeszło czasem na model donationware?
ktośtam

Postprzez jorn » 23 Lut 2016 20:35

A ja bym sie zatrzymał z tymi odpowiedziami, i zadal podstawowe pytanie koledze zefirkowi guma: czy kolega w ogole wie co to jest AppGuard
Bo czytajac pytanie i uzasadnienie,mam wątpliwości
jorn

Postprzez leojohnpc » 24 Mar 2016 05:52

You should try SecureAplus. It is good whitelisting software with built-in real time Universal Antivirus .
leojohnpc

Pochwały: 1

Postprzez guma77 » 26 Mar 2016 14:02

zgadzam sie z przedmowca , polecam secureAplus , mam juz dluzszy czas i jest b.dobry i lekki :cool.
Awatar użytkownika
guma77
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 3

Postprzez Hornet » 26 Mar 2016 14:51

Nie wiem czy nie mam problemu ze wzrokiem...AppGuard-alternatywa ?.Tak ? Ok. :
Nie ma ŻADNEJ alternatywy dla AG...są pewne częściowe substytuty : Voodoo,ERP,SSP/SSF czy DW (32bit.only).
To wszystko.
SecureAplus-to wielosilnikowa chmurka (offline działa tylko clam) ze średnią wykrywalnością i skanem bez końca.
Hornet

Poprzednia

Wróć do Programy zabezpieczające, co wybrać, porady, pytania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości