Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wybór zabezpieczenia na Windows 7 Pro

Wybór zabezpieczenia na Windows 7 Pro

Postprzez mavio » 21 Lip 2016 09:13

Stawiam na nowo system. Jako, że mój procesor nie obsługuje struktury Windows 10, zostaję z obowiązku przy Windows 7 Pro x64.
Proszę o pomoc w wyborze zabezpieczenia.
W tej chwili posiadam AppGuard + Malwarebytes Antiexploit Premium.
Jako, że z kompa korzystają osoby drugie, szukam jakiegoś lekkiego antywirusa dla uzupełnienia.
Dobrze na moim kopie sprawował się Webroot, niestety obecne 3 miesięczne triale raczej odpadają.
Szukam co najmniej sześciomiesięcznych wersji.
Mogę skorzystać z Bitdefenera 2016, bądz NOD-a, ale nie wiem, czy za bardzo nie zamula mi systemu.
Co proponujecie?
Awatar użytkownika
mavio
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 45

Re: Wybór zabezpieczenia na Windows 7 Pro

Postprzez senior38 » 21 Lip 2016 09:25

mavio napisał(a):Stawiam na nowo system. Jako, że mój procesor nie obsługuje struktury Windows 10, zostaję z obowiązku przy Windows 7 Pro x64.
Proszę o pomoc w wyborze zabezpieczenia.
W tej chwili posiadam AppGuard + Malwarebytes Antiexploit Premium.
Jako, że z kompa korzystają osoby drugie, szukam jakiegoś lekkiego antywirusa dla uzupełnienia.
Dobrze na moim kopie sprawował się Webroot, niestety obecne 3 miesięczne triale raczej odpadają.
Szukam co najmniej sześciomiesięcznych wersji.
Mogę skorzystać z Bitdefenera 2016, bądz NOD-a, ale nie wiem, czy za bardzo nie zamula mi systemu.
Co proponujecie?

Zostań przy tym co masz i to wystarczy.
AppGuard+Hitman Pro
Awatar użytkownika
senior38
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 125

Re: Wybór zabezpieczenia na Windows 7 Pro

Postprzez OXYGEN THIEF » 21 Lip 2016 09:34

Jak chcesz antywirusa to zakręć się koło wiecznie wiecznej :cool. :wariat promocyjnej Pandy Antywirus Pro.
Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1116

Wróć do Programy zabezpieczające, co wybrać, porady, pytania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości