Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Maxthon - wersje stabilne

Wersje stabilne przeglądarek internetowych

Maxthon - wersje stabilne

Postprzez siwek » 22 Mar 2012 10:44

Maxthon 3.3.6.2000-przeglądarka oparta na silniku Trident lub Webkit.Bardzo szybka przeglądarka,porównywalna szybkością tylko z Google Chrome i jej klonami.Wbudowane gesty myszy,tłumacz,wbudowane narzędzie do robienia zrzutów ekranu oraz rozbudowany menedżer pobierania.Tryb łatwego czytania, nocnego czytania,czytnik RSS,podziel okno na 2,Drag & Drop, czyli "złap i upuść",sprawdzanie pisowni.Rewelacyjna, mało w Polsce popularna przeglądarka.
Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Awatar użytkownika
siwek
Zielony
Zielony

Pochwały: 3

Re: Maxthon-wersje stabilne

Postprzez jorn » 22 Mar 2012 11:34

świetna przeglądarka :) szkoda ze tak mało ludzi ją zna ... Naprawdę proponuje samemu sprawdzić i gwarantuje ze nikt nie będzie żałował ....w moim mniemaniu bije na głowę Firefoxa Opere i Chromke ... zdecydowanie POLECAM :)

Autor postu otrzymał pochwałę
jorn

Postprzez bez@ nazwy » 22 Mar 2012 11:49

Również myslę ,że szybkością przebija Chrome i Firefoxa.Jeszcze mało jest funkcjonalnych dodatków i AdHunter jest słabszy od AdBlocka jednak od pół roku Maxthon jest u mnie na kompie ,a tamte dwie już nie.Mamy jeszcze możliwość korzystania z Maxthon Passport.Mimo ,że Made in China przeglądarka warta przetestowania.
Wspomóż,dopomóż wyjątku czuły,odeprzeć tłumne armie reguły.
bez@ nazwy
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: Kołobrzeg
Pochwały: 44

Postprzez jorn » 22 Mar 2012 12:06

co do blokowania reklam w Maxthonie standardowo polecam AdMuncher aczkolwiek jak wiadomo jest płatny natomiast z darmowych "mAdBlock" i powinno być ok :) fakt ... mało funkcjonalnych dodatków natomiast w standardzie ma ich tyle ze w większości użytkownik powinien być usatysfakcjonowany :)
jorn

Postprzez siwek » 22 Mar 2012 12:10

Do blokowania reklam jest też Ad Fender-
Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Awatar użytkownika
siwek
Zielony
Zielony

Postprzez bez@ nazwy » 22 Mar 2012 12:17

Tak ,zgadza się jednak wolę blokera ,który działa z przeglądarką ,a nie cały czas siedzi w trayu. AdHunter z czasem się rozwinie,na forum Maxthona jest info ,że prace trwają.Z dodatków to brakuje mi tylko powiększania zdjęć po przez najechanie kursorem,ale można lekko ruszyć fotką i otwiera się w nowej karcie. Mimo kilku niedogodności(ale to przyzwyczajenie z pracy z innymi przeglądarkami) ,ktore miną ,nie zamierzam rezygnować z Maxthona.
pozdrawiam
bez@ nazwy
Zasłużony
Zasłużony

Postprzez siwek » 22 Mar 2012 12:29

Właśnie, to powiększanie zdjęć przez najechanie kursorem.Też tylko tego mi brakuje.Szukałem wśród dodatków, ale nigdzie nie mogę znaleźć.Coś na wzór Hover Zoom z Chrome.
Awatar użytkownika
siwek
Zielony
Zielony

Postprzez marsellus » 22 Mar 2012 13:14

jorn11 napisał(a):w moim mniemaniu bije na głowę Firefoxa Opere i Chromke ... zdecydowanie POLECAM :)

A ja nie widzę w niej nic rewolucyjnego :jęzor Ciężka, mało dodatków. A co do prędkości to też nie ma różnicy między maxtonem, a mym :D firefoxem. I bez przesady z tym że jest mało znana :szydera
marsellus

Postprzez jorn » 22 Mar 2012 13:43

"A ja nie widzę w niej nic rewolucyjnego Ciężka, mało dodatków. A co do prędkości to też nie ma różnicy między maxtonem, a mym firefoxem. I bez przesady z tym że jest mało znana "

"A ja nie widzę w niej nic rewolucyjnego " chyba najbardziej konfigurowalna z przegladerek jakie znam ... możliwość założenia darmowego konta i eksport wszystkich ustawień łącznie z zakładkami na serwer,wbudowane narzędzie do robienia zrzutów ekranu (firefox na "sucho" to ma?? :szydera )rozbudowany menedżer pobierania... i można tak dalej ...

"Ciężka" sorry ale u mnie z otwartymi 10 cioma zakładkami pobiera mniej od Liska ... do tego robi to szybciej :D

"I bez przesady z tym że jest mało znana" zna ja o wiele mniej ludzi niz Liska czy chrome i w moim mniemaniu warto o niej pisać i testować ... nie tylko Liskiem czlowiek żyje :england

Autor postu otrzymał pochwałę
jorn

Postprzez bez@ nazwy » 22 Mar 2012 13:46

marsellus tak jak i w Firefoxie też rewolucji nie ma. Wszystko już było lub jest w trakcie testów.
Maxthon przynajmniej u mnie zżera mniej niż wypasiony dodatkami Firefox nie wspominając o Chrome.
Co do prędkości wczytywania stron również na moim laptopie z Vistą i na stacjonarnym z XPekiem
otwiera strony szybciej i nie wiesza się. Jorn napisał mało popularna ,a nie mało znana ...jest to różnica.
Swego czasu nie wyobrażałem sobie internetu bez Firefoxa jednak kilka godzin pracy na Maxthonie i
zmieniłem zdanie.Fakt ,że nie ma tyle dodatków jednak te co są dla mnie wystarczają.
to co ? pozdrawiam
bez@ nazwy
Zasłużony
Zasłużony

Następna

Wróć do Przeglądarki internetowe - wersje stabilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości