Registry First Aid 8 Standard za darmo !

Registry First Aid 8 Standard to jedno z najlepszych narzędzi pozwalających na niezwykle dokładne oczyszczenie rejestru systemowego ze zbędnych i uszkodzonych wpisów, dzięki czemu komputer będzie pracował płynniej i stabilniej.

Strona z promocją

Program do pobrania

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń program
Rating: 6.0/6 (3 votes cast)
Registry First Aid 8 Standard za darmo !, 6.0 out of 6 based on 3 ratings
Podziel się na / Share on:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blip

Odpowiedzi: 29 do tego wpisu.

 1. Autor: AQ dnia 01.07.12 o godz. 20:25

  Niestety otrzymany klucz nie działa, więc to lipa.

 2. Autor: Roma dnia 01.07.12 o godz. 20:34

  A ku ku. A jednak działa!!!

 3. Autor: Oxygen Thief dnia 01.07.12 o godz. 20:42

  Nie pisz bzdur bo klucz działa, wystarczy trochę pomyśleć.

  Masz tu dowód, kluczyk z przed 5 minutek
  http://i.imgur.com/gBXcY.jpg
  Jeśli nie potrafisz wpisać prawidłowo danych aktywacyjnych to już nie moja wina :P

 4. Autor: Andrzej dnia 01.07.12 o godz. 20:51

  Pobrałem dzisiaj przed południem, albo jakoś tak. U mnie działa Pico Bello.
  Dzięki Oxy za programik. Nie wiem, cz są dla wszystkich licencji te same klucze ? Jeżeli tak, to mogę Ci wysłać AQ. Mówisz i masz…

  Pozdrawiam

 5. Autor: Oxygen Thief dnia 01.07.12 o godz. 20:54

  Klucz działa, tylko AQ zapomniał o jednym, poczekajmy a zobaczymy, dajmy szansę na rozwiązanie tej zagadki.

 6. Autor: ard dnia 01.07.12 o godz. 21:10

  Ale to nie jest wersja Platinum, ale okrojona Standard. Mam 7 jest super. Registry First Aid, moim zdaniem to najlepszy program do czyszczenia i defragmentacji rejestru,

 7. Autor: Arti dnia 01.07.12 o godz. 21:36

  czego nie ma wersja standard?, warto przesiadac sie z 7ki Platunium?

 8. Autor: Oxygen Thief dnia 01.07.12 o godz. 21:41

  Additional Features Available Only in Registry First Aid Platinum…

  In addition to all the powerful features of Registry First Aid Standard, the Platinum version adds a number of new tools to further assist you to keep your PC running with peak performance.

  The Registry Management option allows you to have full control over many system features like the startup programs, uninstall records and more. This Special Platinum Release set of tools includes:

  Search the Registry – Search the registry by keywords to find left over entries from software that you uninstalled.

  Auto Start Programs – You can disable and enable programs that are listed in the „Run” entries of the registry. This is a great tool if you need to temporarily disable items from running during the computer start-up and then later re-enable them.

  Add/Remove Programs – Over time the Add / Remove Programs section of the registry may become full of programs that failed to be properly removed from the registry by software uninstalls that went awry. You can manage the Add / Remove section of the Registry with this tool.

  Open With Dialog – You can manage your registry’s information settings which hold the information for Windows on which file types are automatically opened by the various programs installed on your computer with this tool.

  Internet Explorer – Change settings for Browser Context Menus, Browser Extension, Browser Helper Objects, Browser Tool Bars and Explorer Bars.

  Registry Snapshots – create registry snapshots; compare registry snapshots, find changes made to the registry and create „undo” and „redo” files for any modified registry key; explore previously created registry snapshots, export any registry key from snapshots into .reg files.

 9. Autor: Arti dnia 01.07.12 o godz. 21:46

  oki, sam odpowiem, przede wszystkim warto przesiasc sie z 7ki na 8 bo jak pisza jest to „big step forward for us and is faster, safer and more effective, yet more intuitive for users, than any previous release” czyli szybciej skanuje, precyzyjniej wyszukuje bledy w rejestrze i jest bezpieczniejszy/

  a roznice miedzy wersja standard i platinum sa chyba malo istotne dla czyszczenia rejestru bo to glowny cel tej aplickacji:

  Platinum Release set of tools includes:
  – Search the Registry – Search the registry by keywords to find left over entries from software that you uninstalled.

  – Auto Start Programs – You can disable and enable programs that are listed in the „Run” entries of the registry. This is a great tool if you need to temporarily disable items from running during the computer start-up and then later re-enable them.

  – Add/Remove Programs – Over time the Add / Remove Programs section of the registry may become full of programs that failed to be properly removed from the registry by software uninstalls that went awry. You can manage the Add / Remove section of the Registry with this tool.

  – Open With Dialog – You can manage your registry’s information settings which hold the information for Windows on which file types are automatically opened by the various programs installed on your computer with this tool.

  – Internet Explorer – Change settings for Browser Context Menus, Browser Extension, Browser Helper Objects, Browser Tool Bars and Explorer Bars.

  – Registry Snapshots – create registry snapshots; compare registry snapshots, find changes made to the registry and create „undo” and „redo” files for any modified registry key; explore previously created registry snapshots, export any registry key from snapshots into .reg files.

  http://rosecitysoftware.com/reg1aid/register.html

 10. Autor: trycykl dnia 02.07.12 o godz. 00:46

  Dużo lepszy od siódemki, która była bardzo dobra, ale zdarzało jej się wieszać. Ósemka jest szybsza, czyści do imentu i wstępnie selekcjonuje wpisy do wyrzucenia – zaznacza pewniaki, więc nie ma tyle do przeglądania. Wersja platinum ma kilka funkcji więcej, ale jest sporo programów, które robią to za darmo i równie dobrze.
  Polecam

 11. Autor: AQ dnia 02.07.12 o godz. 09:16

  Przyznaję popełniłem błąd podczas aktywacji i wszystko już działa.

 12. Autor: HubiX dnia 02.07.12 o godz. 10:45

  Dlaczego nie dali wersji Platinum? Jest przecież sto razy lepsza. Pełną wersję Standard można było dostać, kupując gazety komputerowe.

 13. Autor: Oxygen Thief dnia 02.07.12 o godz. 11:03

  kurde, no bez jaj dają za free to jeszcze narzeka…. Zrozum to że programy tworzą ludzie, a ci muszą jeść, płacić rachunki itd…

 14. Autor: rimdop dnia 02.07.12 o godz. 21:46

  Nie wiem,ale mi antywirus kwalifikuje ten program,jako złośliwe oprogramowanie.Chyba coś w tym jest?

 15. Autor: Oxygen Thief dnia 03.07.12 o godz. 07:39

  zmień antywirus…….

 16. Autor: rimdop dnia 10.07.12 o godz. 15:53

  @Oxygen Thief!Zmień ty swojego antywirusa i nie bądź taki mądry.Gdata 2013 jest „prawie” nieomylny.

 17. Autor: Oxygen Thief dnia 10.07.12 o godz. 17:34

  @rimdop i po co zaczynasz? Gdata (czy jakikolwiek inny AV) jak to napisałeś jest „prawie” nieomylny ale prawie robi czasem dużą różnicę.To tak jak by napisać że ty prawie jesteś mądry, lub prawie wiesz o co chodzi.Zacznij trochę sam myśleć a zrozumiesz ocb.Rozwiązania których detekcja opiera się na sygnaturach, heurestyce czy analizie behawioralnej ( jak wiesz co to jest) zawsze będą częściej lub rzadziej strzelać fałszywymi alarmami i nie da się tego wyeliminować.Zamiast udawać mądrzejszego niż w rzeczywistości jesteś to napisz do supportu Gdaty (jak potrafisz ) i zapytaj ich.Antywirusa nie mogę zmienić, bo takowego po prostu od kilku lat już nie używam, jedynie skaner na żądanie HitmanPro i nie mam żadnych infekcji, komputer jest czyściutki i odmulony z braku AV.

  P.S. Jak ta twoja Gdata wyskoczy ci z monitem że jesteś głupi to też w to uwierzysz ??

 18. Autor: rimdop dnia 10.07.12 o godz. 22:05

  @Oxygen głupi to jesteś ty,bo nie masz zabezpieczeń w czasie rzeczywistym.Hitman pro to jest skaner,gdzie Gdata obok innych wiedzie tam prim..Mam nadzieję,że z takim zabezpieczeniem kompa wchodzisz tylko na strony typu wp.pl.Pozdrawiam… i sobie popatrz na temat programów antywirusowych,tam ludzie też światli tak,jak ty potrafią coś powiedzieć na temat tych programów.

 19. Autor: Oxygen Thief dnia 10.07.12 o godz. 22:48

  rimdop, mój konfig to AppGuard który bije na głowę te wszystkie AV + SPyShelter FIrewall i KeyScrambler Premium.Konfig który nigdy mnie nie zawiódł, jest ultra lekki, nie strzela fałszywkami jak to mają w zwyczaju twoje kochane antywirusy od „światłych ludzi”.Antywirusy to przeżytek który zawodzi, strzela FP i puszcza syf do kompa.Oczywiście zrezygnować z AV należy tylko wtedy gdy ma się jakieś pojęcie a nie tak jak ty,który nie masz żadnego( świadczy o tym twój post o Zemanie AL sprzed roku, ostatni dotyczący RFA S i parę innych). Zacznij trochę myśleć sam. Odnośnie tego forum to czy wyznacznikiem jakości danego AV jest dla ciebie skanowanie paczek z prawokliku i podniecanie się tym?? Człowieku dziennie wychodzi kilkadziesiąt tysięcy nowego syfu, więc jak wyłapiesz te kilkadziesiąt klocków malware powstającego codziennie i to obrobisz AV to możemy pogadać.Siedzisz tam, więc wnioski już jakieś pewnie masz , każdy AV puszcza i tylko wielowarstwowa ochrona coś daje oczywiście o ile wiesz co robisz a nie liczysz że ktoś coś za ciebie zrobi.

  Jeszcze jedno, po pierwsze nie Hitman Pro a HitmanPro (zapytaj tych światłych ludzi a najlepiej zajrzyj na str.producenta) po drugie sam kiedyś światły człowieku napisałeś mi

  Autor: rimdop dnia 26.05.11 o godz. 20:22 Edytuj

  Wygrałem ten program …dzięki szczesciu ,ale nie jestem zadowolony- dlaczego?Bo to jest lipa na resorach!Nie kasuje ciasteczek,polecił mi usunać dwa sterowniki win32- wczesne ostrzeganie,,nie działa w czasie rzeczywistym,generuje fałszywe alarmy”

  Taki z ciebie światły i mądry człowiek że nawet opisu nie przeczytałeś ale pretensje miałeś do mnie.Więc łykaj dalej bo dobrze łykasz.

 20. Autor: rimdop dnia 11.07.12 o godz. 15:41

  Łykam to,co mam łykać.Więcej szacunku dla komentarzy,nie tylko moich!Nie zgadzam się z twoją odpowiedzią,bo mam do tego prawo.Twój zestaw nie zrobił na mnie wrażenia.G data też ma dwa skanery.Strzela fałszywkami rzadko i jest teraz świetna.I nie bądź złośliwy.Pozdrawiam.

 21. Autor: Oxygen Thief dnia 11.07.12 o godz. 16:24

  rimdop po pierwsze ty zacząłeś, po drugie nie dziwię się że nie zrobił po po prostu jest dla ciebie nie do ogranięcia (czemu to nie wiem), ja cenię sobie wygodę i logiczne myślenie a ty wolisz wierzyć jak to napisałeś „prawie” idealnej Gdacie.Bardzo się cieszę że nie zgadzasz się z moją odpowiedzią bo lizusów nie cierpię, tak samo nie cierpię ludzi którzy piszą coś ale nie mają na ten temat zielonego pojęcia.Dla ciebie RFA to szkodnik bo tak poinformowała cię ta twoja prawie idealna Gdata.Szkoda że nie pomyślałeś chociaż aby do nich zwrócić się z zapytaniem, poszperać w internecie itp.Jednym słowem zwiesz się profesjonalnym grzybiarzem gdyż masz koszyk/ wiaderko i kalosze ale nie potrafisz odróżnić grzybów :P
  Jeśli chodzi o szacunek zacznij może sam od siebie bo nieraz tu takie bzdety wypisywałeś że głowa mała.

  aha zapomniałem coś jeszcze napisać.Używaj czego sobie tylko chcesz ale zanim coś napiszesz sprawdź…
  Ciao

 22. Autor: rimdop dnia 13.07.12 o godz. 19:25

  Nie cierpisz lizusów?To twój problem.Wracając do tematu,kiedyś skrytykowałem Kasperskiego,bo wpuścił mi „syfa”,czy to odwet?Psioczyć na G data 2013 to, jak kopać się z koniem, ten program ma 96,3 procent wykrywalności,a ile ma twój?.Używaj do ochrony czego chcesz,mnie G data nie zawiodła, mi to wisi i powiewa,ale twoje niektóre promocje są niedograne,czasami nie potrafisz ludziom wytłumaczyć,bo jesteś egoistą.Grzyby potrafię odróżnić,bo pochodzę z Warmii.

 23. Autor: Oxygen Thief dnia 13.07.12 o godz. 19:59

  Dobra zaakceptowałem aby odpowiedzieć ci po raz ostatni na te twoje żale.
  Zacznę od tego że jeśli chcesz mnie pouczać to z przyjemnością się dowiem czegoś o czym jeszcze nie wiem ale proszę zrób coś najpierw sam i dopiero wyskakuj bo tak tylko siebie ośmieszasz.Krytykantów takich jak ty jest wielu, więc wyjdź z szeregu i zrób coś sam dla odmiany.
  Jeśli chodzi o Kaspersky to nie wiem teraz o co ci chodzi (jedyne co mi przychodzi do głowy to twoje czepianie się o testy ale mogę się mylić).Fajnie że Gdata ma taką wykrywalność (na jakiejś tam paczce) ale co z tego jak nie potrafisz odróżnić FP od niefałszywki.Skoro promocje są niedograne to po co tu zaglądasz, nie pamiętam abyś podpisywał ze mną umowę na codzienne odwiedzanie bloga czyli w skrócie jak ci się nie podoba to wyp….

  Ty nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem zasad konkursów w których brałeś udział więc o czym ty chcesz ze mną rozmawiać.Twoje komentarze traktuję jak ryczenie krowy na pastwisku.
  Jeśli chodzi o grzyby, to czy każdy kto pochodzi z Hinzenbach jest dobrym skoczkiem narciarskim ??

 24. Autor: marsellus dnia 13.07.12 o godz. 20:42

  @rimdop
  „mnie G data nie zawiodła”
  Jak to nie jak tak, przez pomyłkę tego niezawodnego programu straciłeś szansę na posiadanie jednego z najlepszych softów do porządkowania rejestru :D

 25. Autor: rimdop dnia 14.07.12 o godz. 14:10

  Jednego z najlepszych,ale nie najlepszego.Ty jako redaktor powinieneś liczyć się z ludźmi i słowami „przyjacielu”.Za darmo nie pracujesz.”Twoje komentarze traktuję jak ryczenie krowy na pastwisku”Redaktorze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?Powinieneś się wstydzić.Te wypowiedzi czytają ludzie.Spory o programach zawsze będą po to jest dział do tego stworzony,ale obowiązuje jakaś kultura.Obserwowałem twoje wpisy,traktujesz ludzi nieuprzejmie,jakby z niższej półki.”Nie pamiętam abyś podpisywał jakąś umowę jak ci się nie podoba to wyp…”Redaktorze?You have to reconsider that.

 26. Autor: Oxygen Thief dnia 14.07.12 o godz. 15:02

  @rimdop przestań już płakać.Jak masz jakiś problem to pisz na maila albo zastosuj się do tego co napisałem wcześniej, każdy następny twój trolowy komentarz zostanie usunięty.Ty jesteś „alfa i omega”, nieomylny jedyny na świecie wszystko wiedzący mistrz Jedi.Czytaj ze zrozumieniem i nie dodawaj czegoś czego nie napisałem.Teraz kreujesz się na ofiarę? Widzę że ty jesteś z tych co wiedzą a nie tych co myślą.
  Ciao

 27. Autor: rimdop dnia 15.07.12 o godz. 16:02

  Oxygen!Miast szaty rwać,przetestuj lepiej ósemkę.Tam antywirusów nie trzeba.Z poważaniem.Rimdop

 28. Autor: Oxygen Thief dnia 15.07.12 o godz. 16:50

  Zapamiętam to co napisałeś i jak już zaczną trąbić jak ładnie infekują win8 to oczywiście przypomnę.

Skomentuj ten wpis

*


+ trzy = 5