Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Propozycje programów

Jakiej kategorii program chciałbyś/chciałabyś aby został przetestowany

programy do backupu (kopii zapasowych)
13
17%
programy do ochrony komputera
39
51%
programy do szyfrowania danych
3
4%
programy graficzne (tworzenie, konwertowanie, tagowanie)
2
3%
programy do przechowywania haseł i poufnych danych
3
4%
programy do pobierania i wymiany plików
4
5%
programy audio & wideo (nagrywanie, tworzenie, konwertowanie)
6
8%
programy do odzyskiwania danych
3
4%
programy do archiwizacji danych
0
Brak głosów
pakiety biurowe i programy do pdf
3
4%

Razem głosów : 76

Re: Propozycje programów

Postprzez ToGor » 14 Gru 2016 04:49

Oficjalnie zgłaszam do miana "PZD rekomenduje i poleca" program Kaspersky Internet Security.
Zgłoszenie jednocześnie potwierdza konkurs, który zagości na forum PZD w miesiącu styczniu /wersja KIS 2017 Multi Device/.
Termin konkursu teraz kolidowałby /prawdopodobnie/ z konkursem KasperskyLab Polska na Facebook-u

Program testowy można pobrać tutaj :

Linków do pobrania proszę nie ukrywać.
Chętnych zapraszam do oceniania tego i innych produktów rekomendowanych przez PZD.
To Wy zdecydujecie, który z produktów otrzyma Naszą wspólną rekomendację.
Jednocześnie w imieniu własnym proszę o bezstronną ocenę każdego z programów do rekomendacji PZD.
Marzy mi się też pieczęć "PZD rekomenduje i poleca" w czołówce opisu dla wybranych programów.
Mamy tu speców od grafiki, którzy potrafią stworzyć taką /bądź z pełną nazwą PZD/ "uniwersalną pieczęć" ?
Jeśli macie wolną chwilę i chęć ... wrzućcie projekt. :dzieki
Bydło to ma bydlęcą kulturę - i za to jakoś się bydła nie wini,
lecz najgorzej jak ludzie bez kultury - mają kulturę tzw. świni ...
Awatar użytkownika
ToGor
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Mazowieckie, Polska, Europa, Świat, Galaktyka Drogi Mlecznej ...
Pochwały: 208

Postprzez Micx » 21 Sty 2017 21:10

Witam
Zgodnie z warunkiem konkursu, zgłaszam do testu Kaspersky Mobile Security, bo uważam, że tutaj na forum będzie naprawdę profesjonalny est, który udowodni, czy rzeczywiście ten program jest zdecydowanym liderem wśród programów do ochrony, a pozostałe się przy nim chowają i mam nadzieje, że tak będzie bo przynajmniej ja tak uważam i sądzę
Pozdrawiam
Micx
Zielony
Zielony

Pochwały: 21

Postprzez william1955 » 22 Sty 2017 00:37

Dobry wieczór,

Zgodnie z warunkami konkursu zgłaszam Kaspersky Internet Security.
Posiadałem licencję Outpost Internet Security, ale po przejęciu przez Yandex i zakończeniu działalności, otrzymałem licencję na KIS jako rekompensatę.
Byłem dosyć sceptycznie nastowiony do KIS-a, ponieważ sporo naczytałem się o jego zasobożerności i powolności.
Po zainstalowaniu KIS 2017 okazało się, że jest to pakiet bardzo lekki, nie zakłócający pracy komputera, a więc taki jak lubię.
O skuteczności cieżko mi coś powiedzieć, ponieważ nie miałem jeszcze okazji dokładnie tego sprawdzić (aczkolwiek wszystkie portale testowe twierdzą, że jest na wysokim poziomie).
william1955
Zielony
Zielony

Pochwały: 3

Postprzez dhruv2193 » 22 Sty 2017 06:11

I would recommend Kaspersky Internet security as it has excellent detection rates and has very high popularity in security software category!!!
dhruv2193

Postprzez Słoń ze skrzydłami » 22 Sty 2017 10:45

Polecam Kaspersky Internet security, ponieważ ma wysokie współczynniki wykrywania złośliwego oprogramowania wykrywania, a także posiada doskonałe osiągi podczas badania z innymi antywirusowego ! :yess Zrobione - Kaspersky MS
Słoń ze skrzydłami

Postprzez Don Pedro » 22 Sty 2017 13:00

Ja też zgłaszam swoją rekomendacje co do produktów firmy Kaspersky Lab ( obojętnie czy AntiVirus, Internet Security, Total Security czy Mobile Security ). Jestem strasznie ciekawy jak obecnie ta firma wypada na tle konkurencji i chciałbym, żeby to przetestowali zwykli użytkownicy jak np. członkowie PZD, niż jakieś niezależne laboratorium antywirusowe, które jak wszyscy wiemy jest " niezależne " ( ale zależne od pieniędzy, bo z czegoś żyć musi ). Także jaki program tejże firmy przetestujecie na pewno będzie godne przeczytania i przeanalizowania.
Awatar użytkownika
Don Pedro
Zielony
Zielony

Postprzez cwaniak z pekałesu » 22 Sty 2017 13:33

Zgłaszam rekomendację dla firmy Kaspersky Lab zgodnie z warunkami Konkursu. Program Kaspersky Internet Security jest zawsze w czołówce programów antywirusowych, do tego nie jest zasobożerny jak inne antywirusy. Używam na zmianę z produktami symanteca...
Zrobione!
Awatar użytkownika
cwaniak z pekałesu
Zielony
Zielony

Pochwały: 2

Postprzez angellomichel387 » 23 Sty 2017 02:30

Moja rekomendacja to oczywiście Kaspersky IS
Jest najlepszy nie będę się rozpisywał bo każdy wie że tak jest guma:
Image
Awatar użytkownika
angellomichel387
Moderator
Moderator

Pochwały: 874

Postprzez prenrzyk » 24 Sty 2017 13:36

Rekomendacja dla Kaspersky Internet Security.
Brak kłopotów dla użytkownika oraz mozliwości programu oraz jego skuteczność stawiaja go w pierwszej lini ochrony.
Awatar użytkownika
prenrzyk
Zielony
Zielony

Pochwały: 1

Postprzez alojzy » 26 Sty 2017 07:55

Ochrona urządzeń - proponuję Kaspersky Mobile Security, bo uważam, że to świetny pakiet zabezpieczający komputer przed całym złem :)
alojzy
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rekomendacje PZD

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość