Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

[szukam] ISO Windows XP Pro OEM wersja polska

Szukasz programu, masz pytania? Napisz :help

[szukam] ISO Windows XP Pro OEM wersja polska

Postprzez qwer0 » 27 Gru 2016 21:40

Hej,

Trafił mi się do przeinstalowania laptop. Jest z naklejkami z numerami Windowsów (miał 2 naklejone bo Vista z downgradem do XP Pro). No i niestety że na szybko to nie doszukano się płyt z instalkami. Jak by Ktoś miał namiary na obraz Windowsa XP OEM w polskiej wersji to proszę o linka. Z góry dzięki :)
qwer0
Zielony
Zielony

Pochwały: 5

Re: [szukam] ISO Windows XP Pro OEM wersja polska

Postprzez wwd » 27 Gru 2016 21:55

Poszukaj tutaj: Linki widoczne tylko dla zalogowanych
Nie wiem która wersja będzie działać z Twoim kluczem, w razie czego możesz zapytać również na Linki widoczne tylko dla zalogowanych

Autor postu otrzymał pochwałę
wwd
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 31

Postprzez yyy » 28 Gru 2016 00:24

qwer0 bierz tą wersje
Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
z linku wwd masz tam wszystkie wersje w tym oem win xp z aktualizacjami po końca wsparcia :) Ewentualnie możesz sprawdzić taki trik znalazłem kiedyś na jakimś forum ,ale nie testowałem
Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Autor postu otrzymał pochwałę
yyy
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 27

Postprzez qwer0 » 31 Gru 2016 01:14

Dzięki wielkie za linki. kilka płyt wypaliłem ale albo miałem BSOD'a albo nie widział twardego dysku. Dopiero ta "kwietniowa" wersja zabanglała :D
Teraz tylko wgrać na nowo milion programów i już będę mógł oddać lapka odświeżonego. Echh rodzina ;)
qwer0
Zielony
Zielony

Pochwały: 5

Postprzez wwd » 31 Gru 2016 09:53

Żeby tylko docenili Twoja pracę, bo czasami ktoś nie zdaje sobie sprawy z tego, ile czasu potrzeba na postawienie samego systemu, zwłaszcza jak sprzęt nie chce współpracować hihihi:
wwd
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 31

Wróć do Szukasz programu, masz pytania? Napisz / Software Problems

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości