Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Kamera samochodowa - jaka?

Szukasz programu, masz pytania? Napisz :help

Kamera samochodowa - jaka?

Postprzez antbil007 » 05 Sty 2017 16:48

.
Chciałbym, a właściwie muszę sprawić sobie kamerę samochodową. Bez szaleństw, ale nie może to być chłam. Nie musi, a nawet nie może być z górnej półki cenowej, raczej z tej średniej.
Proszę o podpowiedź. Dzięki. :)
.
.
Image
Image
Awatar użytkownika
antbil007
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Polska
Pochwały: 1299

Re: Kamera samochodowa - jaka?

Postprzez al_arsen » 05 Sty 2017 17:40

Ja osobiście korzystam obecnie z DOD LS460W i już teraz planuję przesiadkę na model LS470W. Ma lepszy kąt widzenia bo ten pierwszy model ledwie 140 a nowszy 180 stopni. Jednak oba to troszkę droższe sprzęty. U kobiety w aucie założyłem nieco tańszy model Xblitz Night. Diody w tym modelu sprawują się świetnie, wyświetlacz i kąt widzenia też jest dobry i śmiało mogę polecić. Wcześniej był zamontowany Xblitz Park View i sprawował się bardzo dobrze bo jest montowany jako nakładka na lusterko i dzięki temu nie zasłania. W dodatku w zestawie była też kamerka wsteczna. Wyświetlacz był spory ale kąt widzenia słaby. Jeśli jednak to by Ci nie przeszkadzało to ogólnie rejestrator jak najbardziej godny polecenia. Generalnie jeśli mogę coś doradzić to szukaj rejestratora z przynajmniej 150-160 stopniami kąta widzenia, możliwość nagrywania w nocy (jeśli będziesz jeździł) dobra jakość nagrania i dobrze gdyby miał wbudowany akumulator. Olać możesz spokojnie Wifi, GPS bo może i rejestruje prędkość ale to nie jest homologowane i jako dowód do niczego się nie przyda. Oczywiście slot na SD się przyda, może datownik i nagrywanie dźwięku.

Autor postu otrzymał pochwałę
Image

Music was better when ugly people were allowed to make it.
Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Pochwały: 458

Postprzez wwd » 05 Sty 2017 19:05

Polecam to forum:
Linki widoczne tylko dla zalogowanych
Duża baza wiedzy o rejestratorach, może nawet za duża hihihi:

Autor postu otrzymał pochwałę
wwd
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 31

Postprzez alojzy » 06 Sty 2017 12:04

JA też poszukuję czegoś dobrego i taniego :wariat :wariat i tak czytam czytam i chyba te Novatek są niezłe do 300zł a lepszej mi nie potrzeba. Kilka razy jeździłem z xiaomi yi, jakość świetna niestety komplikacje z uruchomieniem, podgląd w telefonie, brak uruchamiania wraz z ruchem pojazdu itp
alojzy
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 22

Postprzez antbil007 » 09 Sty 2017 11:15

.
Dzięki wielkie. :piwko
.
.
Image
Image