Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Poszukuję platformy - multi-desktop share

Szukasz programu, masz pytania? Napisz :help

Poszukuję platformy - multi-desktop share

Postprzez mariuszsawko » 25 Gru 2016 21:17

Witam
Przejdę od razu do rzeczy - poszukuję strony/platformy/sposobu, który umożliwi mi prowadzenie webinaru w taki sposób, aby dwóch prezenterów mogło jednocześnie udostępniać swój ekran dla widzów.
W prosty sposób, by goście/widzowie widzieli ekrany - to co jeden udostępnia 9 to co udostępnia drugi prezenter. Znacie może takie platformy? Przekopałem pół neta i nie mogę znaleźć ale wiem, że coś takiego istnieje, bo kiedyś sam w czymś takim uczestniczyłem, jednak nie pamiętam z jakiej platformy.. Wszystko dotychczas co znalazłem umożliwia udostępnienie ekranu tylko 1 prezentera na raz.. Ew. jeśli nie platforma to jakieś inne rozwiązanie, abym mógł 2 osób ekran udostępniać/streamować?
Proszę o pomoc.
mariuszsawko

Re: Poszukuję platformy - multi-desktop share

Postprzez wacek_1984 » 25 Gru 2016 21:31

CiscoWebX ? Dawno nie używałem, ale na pewno było opcja dzielenia pulpitu
wacek_1984
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 65

Re: Poszukuję platformy - multi-desktop share

Postprzez mariuszsawko » 25 Gru 2016 22:57

Nie zrozumiałeś.. Dzielenie pulpitu to jedno i każdy program czy platforma webinarowa to posiada. Mi się rozchodzi o dzielenie dwóch ekranów na raz przez dwóch prezenterów. Czy tam również jest ta opcja? Sprawdzę juto.

Edit: Nie posiada takiej funkcji. Zna ktoś inny sposób?
mariuszsawko

Wróć do Szukasz programu, masz pytania? Napisz / Software Problems

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości