Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wersja androida, a wersja oprogramowania.

Szukasz programu, masz pytania? Napisz :help

Wersja androida, a wersja oprogramowania.

Postprzez Śnieżynka » 29 Gru 2016 23:02

Witajcie.
Może to głupia prośba jednak od jakiegoś czasu tłumaczę pewnej osobie o co chodzi z wersją androida, a wersją oprogramowania, jednak ta osoba dalej nie bardzo rozumie. Dlatego mam prośbę, może ktoś z Was napisze jaka jest różnica itp. może wtedy ta osoba to zrozumie, bo szczerze powiedziawszy ja już nie mam siły na tlumaczenie, po prostu już nie wiem jak tłumaczyć.
Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Śnieżynka
Zielony
Zielony

Pochwały: 5

Re: Wersja androida, a wersja oprogramowania.

Postprzez al_arsen » 29 Gru 2016 23:33

Śnieżynka napisał(a):Witajcie.
Może to głupia prośba jednak od jakiegoś czasu tłumaczę pewnej osobie o co chodzi z wersją androida, a wersją oprogramowania, jednak ta osoba dalej nie bardzo rozumie. Dlatego mam prośbę, może ktoś z Was napisze jaka jest różnica itp. może wtedy ta osoba to zrozumie, bo szczerze powiedziawszy ja już nie mam siły na tlumaczenie, po prostu już nie wiem jak tłumaczyć.
Dziękuję z góry i pozdrawiam.

A czy to aby nie Ty jesteś tą osobą :zawstydzony

Android to system operacyjny a oprogramowanie to wszystkie aplikacje zainstalowane na telefonie. Zarówno system operacyjny jak i oprogramowanie są aktualizowane do nowszych wersji żeby coś naprawić albo ulepszyć a często zepsuć hihihi:

Różnica między systemem operacyjnym a oprogramowaniem jest taka jak różnica między Tesco a stoiskiem mięsnym w tym Tesco. Sam budynek nic nie daje, dopiero coś można kupić na konkretnym stoisku.

Autor postu otrzymał pochwałę
Image

Music was better when ugly people were allowed to make it.
Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Pochwały: 458

Re: Wersja androida, a wersja oprogramowania.

Postprzez Śnieżynka » 30 Gru 2016 00:22

al_arsen napisał(a):A czy to aby nie Ty jesteś tą osobą :zawstydzony

Zdecydowanie nie. Gdybym to była ja to po prostu bym napisała, że czegoś nie wiem i tyle - nikt nie wie wszystkiego.
Dziękuję za odpowiedź, jutro przekażę.
Śnieżynka
Zielony
Zielony

Pochwały: 5

Wróć do Szukasz programu, masz pytania? Napisz / Software Problems

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości