Antywirus który wybrać?

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Witam.Mam możliwość wybrania kluczy do Panda Dome i F-Secure Safe.Który w/g Was wybrać i zainstalować na Windows 10?
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25054
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25054
Miasto
Trololololo
Panda Dome Essential.
F-Secure Safe jest bardziej rozbudowany od tej Pandy Dome Essential ale zapewne bardziej żarłoczny na zasoby systemowe.Od Kilku lat instaluję takie Pandy starszym ludziom (70+) i muszę napisać że to bardzo dobre rozwiązanie dla nich.Działają automatycznie a wyrywkowe skanowanie hitmanem Pro pokazuje że jest czysto.

Panda to taki program typu zainstaluj i zapomnij.Firewall w tej pandzie też działa automatycznie (reguły producenta).
F-Secure też zapewne jest bardzo dobry ale z nim akurat nie mam takiego doświadczenia jak z Pandą.
 

anonymus.91

Wygadany
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
67
Reakcje/Polubienia
21
Wypróbuj jeden i drugi jeżeli jest taka możliwość , oczywiście nie razem tylko po kolei .Oba są prawie bezobsługowe i proste w użyciu i działają w tle . Niektóre funkcje możesz sam wybrać i aktywować gdy będą potrzebne .
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
Trafiłeś w sedno.Ja też jestem już 70+,więc Panda chyba będzie dobrym wyborem.Dziękuję za informację.

Przez kilka lat używałem F-Secure. Praktycznie bezobsługowy. Bardzo przyzwoicie chroni bankowość elektroniczną. Polecam
Panda to przede wszystkim chmura. Lekki antywirus, do tego działa chyba na wszystkich windowsach, włącznie z XP. Również polecam
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam serdecznie
Podpinam się do tematu aby nie tworzyc nowego
Konczy mi się licencja na Kaspersky IS i tak się zastanawiam. Chciałbym miec porządny niezamulajacy i w miarę szybko dzialajacy program z dobra ochrona bankowości internetowej. Myślę o Norton 360 Deluxe albo moze przedłużyć Kacpra a moze cos będzie lepszego? Czekam na podpowiedzi i pozdrawiam
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
Witam serdecznie
Podpinam się do tematu aby nie tworzyc nowego
Konczy mi się licencja na Kaspersky IS i tak się zastanawiam. Chciałbym miec porządny niezamulajacy i w miarę szybko dzialajacy program z dobra ochrona bankowości internetowej. Myślę o Norton 360 Deluxe albo moze przedłużyć Kacpra a moze cos będzie lepszego? Czekam na podpowiedzi i pozdrawiam
bardzo często jest fsecure, jeden z lepszych i od lat u mnie działa bez najniejszych problemów. Trafi się to łap ;) Co pół roku wygenerejesz licencje i zero kosztów za dobrej klasy IS.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10644
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Masz bitdefendera na pół roku 5 urządzeń a po tym czasie zmiana majla i od nowa

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Witam serdecznie
Podpinam się do tematu aby nie tworzyc nowego
Konczy mi się licencja na Kaspersky IS i tak się zastanawiam. Chciałbym miec porządny niezamulajacy i w miarę szybko dzialajacy program z dobra ochrona bankowości internetowej. Myślę o Norton 360 Deluxe albo moze przedłużyć Kacpra a moze cos będzie lepszego? Czekam na podpowiedzi i pozdrawiam
Przedłużyć Kacpra? Ty serio? W czasach, kiedy żyjemy u progu nowej zimnej wojny, z pólek sieci zdejmowane są rosyjskie produkty i wzywa się do bojkotu tych produktów, chcesz przedłużyć licencję na produkt absolwenta Instytutu Kryptografii, Telekomunikacji i Informatyki Akademii Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej? Nie uważam tego pomysłu za rozsądny... Poza tym:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry