Czy aplikacje z Kinguin lub G2A są legalne?

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1669
Reakcje/Polubienia
1767
Czy aplikacje z Kinguin lub G2A są legalne? Są tam licencje Windows i Office za ułamek ceny z polskich sieci dystrybucyjnych.
Z drugiej strony nie słychać by Microsoft w jakiś sposób blokował sprzedaż swoich produktów przez te firmy.

Co o tym sądzicie?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja bym osobiście uważał na programy bo o ile handel grami na Kinguin jest w pełni legalny i polega na sprzedawaniu Steamgiftów albo kluczy dodanych np. do kart graficznych czy też po prostu nieużywanych bo komuś się znudziła gra i odsprzedaję dalej o tyle w przypadku softu możesz kupić coś co już było wykorzystane i za jakiś czas odrzuci Ci klucz bo np. "This key can be used only once per PC/motherboard."
Najlepiej patrzeć na kartę produktu bo tam jest wszystko napisane.

Co do G2A to Polska firma i głównie handluje produktami z ukradzionych kont steam albo zakupionych z kradzionych kart kredytowych. Pewnie są tam też legalnie nabyte i odsprzedawane produkty ale.... które :sarkazm
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Czy aplikacje z Kinguin lub G2A są legalne? Są tam licencje Windows i Office za ułamek ceny z polskich sieci dystrybucyjnych.
Z drugiej strony nie słychać by Microsoft w jakiś sposób blokował sprzedaż swoich produktów przez te firmy.

Co o tym sądzicie?

kupiłem Office 2021 na platformie SoS w zbliżonej cenie (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
); poprzedni (2019) na MMOGA;
SoS obecnie nie ma wersji 2021 a 2019 (bynajmniej nie znalazłem);
aktywacja 2021 przebiegła bez najmniejszych problemów tak jak i ponowna aktywacja po postawieniu systemu; to samo z poprzednią wersją 2019;
jedna podpowiedź jeśli zdecydujesz się na kupno: płać PayPalem...
 
Ostatnia edycja:
Do góry