Emsisoft Anti-Malware- czy wystarczy?

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36529
Reakcje/Polubienia
25614
Miasto
Trololololo
vitio a z jakiej przeglądarki korzystasz?

Ja bym do avasta nie dodawał Emsisoft Anti-malware w pełnej ( płatnej ) wersji, 2 programy z włączoną ochroną w czasie rzeczywistym pewnie trochę spowolnią kompa, chyba że Emsisoft Anti-Malware używałbyś tylko jako dodatkowy skaner na żądanie a ten jest darmowy.
Chodzi o Emsisoft Anti-Malware z tego linku:
To jest zniżka na pełną wersję.Gdybym kupił to wywalił bym avasta i na jego miejsce wstawił Emsisoft Anti-malware bo jest skuteczniejszy.
Możesz zrobić sobie taki zestawik

Avast +SpyShelter lub mamutu + Zone Alarm Free+ skaner Emsisoft Antimalware ( bezpłatna wersja ) i jak chcesz to sandboxie
lub taki
Emsisoft Anti-malware + Zone Alarm Free + SpyShelter lub mamutu + sandboxie

Najlepiej będzie jak zainstalujesz sobie mamutu dla testów i jak ci się spodoba to zostaw, jak będą jakieś problemy to zainstaluj SPyShelter Personal.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Dziękuję za pomoc


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Firefox 10


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

1. A czy Emsisoft Mamutu oraz Emsisoft Anti-malware Free nie będą się jakoś gryzły?

2. Czy do tego zestawu warto jeszcze dodać Zemana AntiLogger lub KeyScrambler Personal Free?
A może Emsisoft Mamutu (lub SpyShelter Personal) ma już to samo w sobie?

3. Czy może wiecie o co może chodzić - przeinstalowałem (z formatowaniem) komputer i teraz gdy wklejam kod (3-letni z niedawnej promocji) do Zemana AntiLogger pisze mi "Niewłaściwy kod licencji (...) You are trying to activate your product key on more computers than is allowed" - ale przecież instaluję ponownie na tym samym komputerze? Czy jest szansa żeby ten kod mi jeszcze zadziałał (bo aż szkoda go)?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36529
Reakcje/Polubienia
25614
Miasto
Trololololo
vitio napisał:
Dziękuję za pomoc


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Firefox 10


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

1. A czy Emsisoft Mamutu oraz Emsisoft Anti-malware Free nie będą się jakoś gryzły?

2. Czy do tego zestawu warto jeszcze dodać Zemana AntiLogger lub KeyScrambler Personal Free?
A może Emsisoft Mamutu (lub SpyShelter Personal) ma już to samo w sobie?

3. Czy może wiecie o co może chodzić - przeinstalowałem (z formatowaniem) komputer i teraz gdy wklejam kod (3-letni z niedawnej promocji) do Zemana AntiLogger pisze mi "Niewłaściwy kod licencji (...) You are trying to activate your product key on more computers than is allowed" - ale przecież instaluję ponownie na tym samym komputerze? Czy jest szansa żeby ten kod mi jeszcze zadziałał (bo aż szkoda go)?

1.nie
2.Jak będzie pasowało tobie mamutu to nie dorzucaj SpySheltera czy Zemany ale dorzuć KeyScrambler Personal - bezpłatny ( dlatego pytałem z jakiej przeglądarki korzystasz).
3. nie wiem, może aktywacja była w określonym czasie ewentualnie spróbuj później.
 
Do góry