ESET NOD32 Antivirus 5 Obciążanie komputera

A

Anonymous

Dobry Wieczór ;))

Jak zapewne wiecie już po tytule chodzi mi o ESET NOD32 Antivirus 5 , wcześniej posiadałam wersję 4.x.xx.xx i działała ona świetnie byłam bardzo zadowolona, ale ostatnio poczytałam i pooglądałam filmy na temat piątej wersji i postanowiłam sama sprawdzić jak się spisuje i niestety zawiodłam się, nie wiem jak jest u Was, ale u mnie ta wersja strasznie spowalnia komputer pomimo tego, że nie widać jakiegoś wielkiego obciążenia procesora.
zttet.png


Czytałam wiele na ten temat i u wielu osób tak jest, pomimo tego, że PC są dobre, ale chciałam dowiedzieć się jakie Wy macie zdanie na ten temat? I jeszcze jedno, czy uważacie, że warto wrócić do wersji 4, a jeżeli z jakiegoś powodu uważacie, że nie to prosiłabym bardzo o polecenie jakiegoś dobrego antivirusa.
Z góry dzięki i życzę miłego wieczoru Wszystkim.
 
A

Anonymous

olwu napisał:
strasznie spowalnia komputer pomimo tego, że nie widać jakiegoś wielkiego obciążenia procesora.
zttet.png

Ja korzystam z NOD32 Antivirus 5 i działa bardzo dobrze, nie ma żadnych problemów. Nie polecam wracania do wersji 4.

olwu napisał:
Czytałam wiele na ten temat i u wielu osób tak jest, pomimo tego, że PC są dobre, ale chciałam dowiedzieć się jakie Wy macie zdanie na ten temat? I jeszcze jedno, czy uważacie, że warto wrócić do wersji 4, a jeżeli z jakiegoś powodu uważacie, że nie to prosiłabym bardzo o polecenie jakiegoś dobrego antivirusa.
Z góry dzięki i życzę miłego wieczoru Wszystkim.

Polecam Ci taki darmowy zestaw:

VIPRE Antivirus,
Online Armor Free,
G Data Cloud Security (dodatek do przeglądarki),

i na żądanie:

Malwarebytes' Anti-Malware, Hitman Pro,

Co prawda VIPRE to płatny program, ale licencję wysyłałem Ci na PW.

Jeśli zestaw może być płatny to:

VIPRE Antivirus,
Online Armor Premium,
G Data Cloud Security (dodatek do przeglądarki),

a na żądanie to samo.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36305
Reakcje/Polubienia
25411
Miasto
Trololololo
Cóż , i tak bywa że program zużywa mało pamięci a pomimo tego muli.Jeśli jest to uciążliwe dla ciebie to proponuję zmienić zestawik lub poczekać na jakiś update tego Eseta ( może coś zoptymalizują ).

Zestaw może taki :
Panda Cloud Free/Pro - na blogu jest jeszcze na 6 miesięcy ( inne Pandy także ), lub Vipre.
SpyShelter Premium jeśli zwracasz uwagę na monity które wyświetla
KeyScrambler Personal ( darmowy dla IE i FF )

Zapora- jeśli masz Vistę lub 7 to proponuję pozostać przy tej zaporze a regułki tworzyć za pomocą rozszerzenia WIndows Firewall Control czy Windows Firewal Notifier ( oba opisane na blogu )

Skanerki na żądanie :
Hitman Pro
MBAM
 
Do góry