Hamas wali w Izrael / iZrael wali w Hamas / Iran też wali

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35953
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo

Trwa atak lądowy Hamasu na Izrael. Izrael ogłasza stan wojny.

Od rana trwa operacja specjalna Hamasu w głąb Izraela. Bojownicy Hamasu zdołali zinfiltrować izraelskie bazy wojskowe przy granicy ze strefą Gazy i pojmać oraz zabić wielu izraelskich żołnierzy. Jednocześnie trwa intensywny ostrzał rakietowy. Wielu cywili zostało zabitych i rannych.






 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Dosc zaskakujace (no kto by sie spodziewal ze jak USA stwierdzi ze im sie zapasy koncza to wszyscy zaczna atakowac ich sojusznikow) konsekwencje wojny na Ukrainie.
Poniewaz mnie wyciagnieto do pracy to jezdem wkurzonym...
Anyway, za chwile mozemy ec zadyme na Tajwanie i w Korei.
W kazdym razie wnioski z dzis:
1. Merkawa IV wcale nie jest "w ch..j bezpieczna", bo wystarczyl jeden ladunek z drona i kaput. W seici juz lata video, mozna znalezc.
2. Taka ilosc pociskow jaka zostala uzyta do ataku na Izrael nie jest mozliwa do wyprodukowania jej w grazu. Na 99% pochodza z Iranu. Kto za nie zaplacil - to ju zupelnie inna sprawa
3. Izrael dzielnie zapowiedzial ze do konca dnia nie bedzie zadnych islamistow na terenie. Nie pyklo...
4. Ja bym sie spodziewal dosc intensywnego konfliktu. Obserwujac co sie dzieje na plocie - bardzo duzo ludzi przechodzi z golymi rekami, z widoczna nadzieja na zdobycie broni na Niemcach wroc, na Izraelu. Cos i takie podejscie przypomina i mamy do czynienia albo ze skrajna glupota, albo ze skrajnym wkurwem i fanatyzmem.

Przepraszam ze w tym watku, ale jak napisalem na samy gorze: spodziewam sie wincyj takich akcji w wyniku obnizenia zapasow w amerykanskich magazynach jako efekt bezposredni wojny Rus-Ukr.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35953
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35953
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Przeniosłem posty do nowego tematu bo nawalają się i trochę wideo będę dodawał.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35953
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
Kiedyś był liveleak, został sadistic, by wiedzieć co faktycznie tam się dzieje..
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Z mojej pozycji użyszkodnika pasożytniczego, chciałbym przekazać wyrazy mojej wdzięczności:
- chciałbym podziękować Rodzicom, że w wyniku wysoko energochłonego aktu zostałem spłodzony;
- Chciałbym podziękować Proboszczowi kościoła św. Anny za odmowę ochrzczenia mojej osoby (jak zbliżano mnie do chrzcielnicy to się woda gotowała)
- Ciotuni, ktora zakupiła jako druga "autko ślazaskie" kiedy miałem lat 5, na Gwiazdkę. Tatko spiął oba autka na jednym sznurku i oddalił się na Pasterki;
- majorowi Żychoniowi który ukierunkował moją rodzinę w latach (wczesnych) 30 tych ubiegłego wieku na właściwe tory, osobie, której zdjęcie z moim Dziadkiem wisi nadal radośnie w moim salonie (choc niestety mój Dziadek po spieprzeniu z oflagu [nie zolnierz, palacz w elektrowni] zostalzadenuncjowany do gestapo i spalony zywcem w Mauthausen... sasiad not bene po wojnie byl dzielnicowym sekretarzem jedynie slusznej Partii... i.m protektora braci Klamczynskich) i dzieki ktoremu siedze jak ten pączek (by nie rzec: Doughnout) a maśle (by nie rzec: w cheltenham).
- @OXYGEN THIEF czy komukolwiek innemu kto przeiniosl moj post.

Dobrze.
Przejdzmy do meritum. Co sie stalo i dlaczego?
Oddajmy glos Bogusiowi L. Jego opis pasuje tu na 200%:


PS: uwazam ze religia oparta na pieprzeniu 9 y.o. Aishy is sick. Ale...:jaranko
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
„Wojna zajmie trochę czasu, przed nami trudne dni. Będziemy działać we wszystkich miejscach, gdzie zorganizowany był Hamas, będziemy się na nich mścić aż do końca za czarny dzień, jaki skazali Izraelowi. Rozliczymy się z każdym, kto dotknie jej włosów uprowadzonych”


 
Do góry