HUB dla Lenovo P53

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Aby wykorzystać obecnie nieużywane pory Thunderbolt 3 (USB-C) zamierzam kupić taki produkt z Aliexpress
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

są jeszcze takie jak poniżej (niby dedykowane do MAC
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Czy ten dla MAC nie będzie działał w LENOVO?
Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Może polecacie coś innego?
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
382
Reakcje/Polubienia
166
A gdyby tak rozwinąć listę wspieranych przy niby dedykowanym dla MAC... Okaże się, że jest tam wymieniona seria laptopów Lenovo kompatybilna z tym hubem. Między innymi seria Thinkpad.
Teoretycznie nie powinno być problemu. W praktyce sprzedawca napisał "contact me".
Zwróć uwagę, że dedykowany do lenovo ma port HDMI "w standardzie". Ten dla MAC ma w bazowej wersji USB 3.0, reszta - jako OPCJE do wyboru. Aukcja podlinkowana dotyczy WYŁĄCZNIE huba z usb i czytnikiem kart, najtańszego.

Czegoś takiego w sumie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jeśli wybierze się hub z hdmi i usb - skacze do około 19 zł. Plus przesyłka za 40 zyla.

Co do "zaleceń" - sugeruję jednak coś z zasilaczem. I coś "sprawdzonego" - w sensie "recenzja". Po co ci usb c czy 3.1, skoro transfer w hubie "po taniości" masz jak przy usb 1.1?

Tu się rozejrzyj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Początkowo zamierzałem zmienić się w budżecie 50 zł. Masz rację że kupując tani produkt który jako słabe ogniwo ograniczy transfer do USB 1.0 nie ma sensu.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Może coś takiego się nada ,nie wiem jak to z tym wejsciem na sluchawki i kratką z chłodzenia ,bo nie znam wymiarów tego lapka ,ale jak ma być mobilne i kompaktowe to wygląda ok.Dodatkowo dobrze by wiedzieć co ten hub mam mieć,czy tylko usb czy coś jeszcze.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
lub
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Do góry