Konkurs / Giveaway - Zgarnij licencję do Kerish PC Doctor 2024 !! ZAKOŃCZONY!

Status
Zamknięty.

cerses

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Luty 2017
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
"Panie Darku, też możemy prosić" :)? - Kerish używałem bardzo dawno temu...i to jeden z tych programów do którego wracam myślami, mimo, że z uporem maniaka próbuję sprawdzać inne...

Ten temat wywołał uśmiech na mojej twarzy - to musi być znak, że pora najwyższa wrócić do niego na całego :)!
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Używam Kerish Doctor od wielu lat i uważam że jest to bardzo dobry program! Ponieważ skończyła mi się licencja postanowiłem wystartować w konkursie
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Bardzo dziękuję za kluczyk do programu Kerish Doctor.Działa.Jeszcze raz dziękuję za zorganizowanie konkursu.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Konkurs zostanie zamknięty 7 luty godzina 24:00 czasu polskiego . Jeśli ktoś ma chęć wziąć w nim jeszcze udział to ostatnia chwila. Zasady konkursu są w pierwszym poście. Gratuluję wszystkim wygranym i niebawem następne konkursy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim

Klucz na 3 lata
 
Ostatnia edycja:

zeta

Wygadany
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
55
Reakcje/Polubienia
49
Dziękuję Organizatorom za konkurs.Czekałem do ostatniej chwili,ponieważ chciałem dać szanse innym,ale w tej sytuacji biorę udział w konkursie-zawsze to przedłużona licencja.Program jest bardzo dobry,ma wiele funkcji i częste aktualizacje.Pozdrawiam.
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Jest to fajny program praktycznie do wszystkiego.Powinien być na każdym PC.Chciałbym wygrać 3-letnią lickę.Może szczęście się uśmiechnie.
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
129
Reakcje/Polubienia
509
Bardzo dziękuję organizatorowi konkursu za kluczyk :)
 

Jerzy53

Świeżak
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
11
Reakcje/Polubienia
1
Dziękuję za konkurs i otrzymaną licencję. Wielkie dzięki
 

Jerzy53

Świeżak
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
11
Reakcje/Polubienia
1
A jakbym mógł dostać jeszcze jedną licencję na laptopa nauczycielskiego, z którym ganiam do szkoły to byłoby super. Urządzenia są dwa a licencja tylko na jedno. Przydałaby się druga aby i laptopa utrzymać w dobrej kondycji. Pozdrawiam serdecznie licząc na spełnienie mej prośby.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Konkurs oficjalnie dobiegł końca , dziękuje wszystkim za udział i zapraszam do brania udziału w kolejnych konkursach u nas na stronie forum . Gratulacje dla nagrodzonych osób i serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji konkursu dla Kerish Products Sales Department .
 
Status
Zamknięty.
Do góry