OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36308
Reakcje/Polubienia
25411
Miasto
Trololololo
Spolszczenie do promocyjnej wersji Outpost Security Suite Pro
Na końcu mojego postu umieszczam link ze spolszczeniem, a raczej z plikami z działającej na 100% polskiej wersji Outpost Security Suite Pro 7.1 (zainstalowałem, odpaliłem i odinstalowałem). Paczka zawiera skopiowane wprost foldery oraz podfoldery z plikami, co oznacza, że tak powinny być one umiejscowione. Jest też plik pomocy w polskiej wersji językowej. Ponieważ sam nie dokonywałem spolszczenia wersji promocyjnej i najbliższej przyszłości nie mam na to czasu, proszę o szczegółowe info te osoby, które całą tę procedurę przeszły z powodzeniem.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


I jeszcze instrukcja obsługi w języku polskim, jeśli jest komuś potrzebna, aktualna począwszy od wersji 2008
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Dzięki Klo$z@rd :)
 

1dabrjarek

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Czy komus udalo sie juz to spolszczyc bo ja probowalem z podmiana plikow i jak na razie nic mi z tego nie wyszlo

POZDRAWIAM
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
Powiesiłem w necie same pliki. Jeżeli ktoś będzie chciał, to udostępnię instalacyjne wersje trial 32- i 64-bitowe w pełni spolszczone. Tak jak wspomniałem, nie mam na razie czasu się tym zajmować.
Może trzeba podmienić pliki zmieniając im rozszerzenie z *.pl na *.en ??? Czyli najpierw skopiować pliki a później tym powtarzającym się z nazwy zmienić rozszerzenie na *.en a oryginalne usunąć?
Pozdrawiam
Klo$z@rd
 

1dabrjarek

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Zrobilem tak jak kolega sugerowal i nic to nie dalo byc, moze dlatego ze polskie pliki maja rozszerzenie txt. a zrodlowe inne ktorych nie jestem w stanie rozpoznac, a sama zamiana na polski plik txt. nawet po zmianie rozszerzenia pl. na inny np. es. nic nie dala. Jedyne co sie udalo spolonizowac to tylko pomocnika i pewnie dlatego ze ma identyczne rozszerzenie.

POZDRAWIAM
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Jak w WIN7 podmienić te pliki, program wyłączony ale system blokuje...
 

tom500

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
wystarczy wyciąć zawartość z plików np. w języku francuzkim i wkleić zawartość w języku polskim ,
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Dzięki pomogło.
Samo tłumaczenie b.dobre.
Pozostał jeden problem z zaporą,nie zapamiętuje reguł.
Do użytkowników firewalla jak ustawić by zapamiętywał reguły,akurat ta część aplikacji nie jest spolszczona...
 

grzywek

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
ja wrzuciłem wszystkie pliki w trybie awaryjnym systemu i wszystko działa.
 

andrzej65

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
408
Reakcje/Polubienia
16
Outpost Security Suite Pro 7.5.1 wersja PL

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Dzięki za sprostowanie
 
Do góry