Podpowiedzi google - usuwanie ocenzurowanych podpowiedzi

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Jeżeli kogoś tak samo jak mnie wkurzają :ireful ocenzurowane podpowiedzi wyszukiwania podawane przez google może dodać wpis :ok /webhp?complete=0 :ok jako ciąg dalszy adresu googla - ma to tak wyglądać
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ustawiamy jako stronę startową i mamy spokój z podpowiedziami :suuper Może się komuś przyda Podziękował i Narka :hi
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Re: Podpowiedzi google

Dzięki za info, ale co to za podpowiedzi są bo za bardzo nie kumam. :dziwak
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Może niedokładnie sprecyzowałem - chodzi mi o podpowiedzi wyszukiwania które proponuje nam wyszukiwarka google kiedy zaczynamy wpisywać jakieś słowo O dziwo wielu słów ( nie wygodnych z punktu widzenie wuja googla tam nie ma ) Na jednej stronie wyczytałem że istnieje a właściwie nie istnieje kilkaset jak nie kilka tysięcy słów w bazie googla których nam nie podpowie
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
ok, dzięki za wytłumaczenie.Ciekawe czy to też omija strony z warezikiem które podobno google miał blokować (czyt.nie wyświetlać )
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Warezy na razie wszystkie śmigają - nawet przy włączonych podpowiedziach :yahoo ale czasem trafi się słówko które nie istnieje także lepiej wyłączyć - w końcu my sami najlepiej wiemy czego szukamy i nie potrzebujemy podpowiedzi - bynajmniej ja tak mam :england
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Mi się też tak podoba, i przeglądarka jakby spokojniejsza :klawik. Thanks remool za podpowiedź :piwko
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Do góry