Promocyjne aplikacje dla Androida, dostępne po promocji :)

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19210
Reakcje/Polubienia
55916
Dodano:
PDF to Word Converter Pro
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Oksiak, skąd wziąłeś instalkę? Bo chciałbym zwrócić na coś Twoją uwagę. Gdy pobierasz przez APK Downloadera to dla starszych smartów 32 bit x86 może się pobierać goły instalator jak w przypadku powyżej, a dla wersji 64 bit x64 instalator plus pliki konfiguracji. Piszę o tym bo miałem już zdarzenie, że aplikacja zainstalowana z samego instalatora bez plików konfiguracyjnych nie chciała pracować.

Ty dodajesz jeden plik, więc chyba trzeba by dopisać na jaki rodzaj smartfona to się instaluje. A dobrze by było dodawać obie wersje.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35961
Reakcje/Polubienia
25062
Miasto
Trololololo
Oksiak, skąd wziąłeś instalkę? Bo chciałbym zwrócić na coś Twoją uwagę. Gdy pobierasz przez APK Downloadera to dla starszych smartów 32 bit x86 może się pobierać goły instalator jak w przypadku powyżej, a dla wersji 64 bit x64 instalator plus pliki konfiguracji. Piszę o tym bo miałem już zdarzenie, że aplikacja zainstalowana z samego instalatora bez plików konfiguracyjnych nie chciała pracować.

Ty dodajesz jeden plik, więc chyba trzeba by dopisać na jaki rodzaj smartfona to się instaluje. A dobrze by było dodawać obie wersje.
Instalka z
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


pobieram i wrzucam.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19210
Reakcje/Polubienia
55916
@OXYGEN THIEF Zrobiłem test ze starym Samsungiem A6 Android 10 i lipa, nie da się zainstalować wersji promocyjnej 1.2. Próba pobrania gołego instalatora dla armeabi-v7a też nic nie pomogła. Mogłem natomiast zainstalować starszą wersję 1.0, ale ona jest bez promocji.

0b.jpeg
 
Do góry