A

Anonymous

Tak jak pisze mac i musiałaś coś pokręcić, bo sprawdzałem i wszystko działa jak należy :gracz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
to jakby nie patrzeć git sofcik i to automacik.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
Po odinstalowaniu Reboot Restore Rx wszystko wróciło u mnie do normy. Później wrzucę go jeszcze raz, zobaczę czy dalej będzie to samo.
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
Czy ktoś sprawdzał na Win 8 , bo chciałbym wiedzieć czy tylko u mnie nie działa czy u innych też.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
Na Windows 8 powinien działać
Requirements: Supports Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 & 8 (all 32 and 64 bit versions)
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
bez@ nazwy systemowej też nie ?? :scratch Podczas instalacji odznaczyłeś?
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
kagar54 napisał:
Na Win 8 nie działa co chwilę robi restart , nie pomogła instalacja w trybie zgodności ani z Win 7 ani z XP .
Odinstalowałem Shadow Defendera bo myślałem że to jego wina ale niestety po kilku minutach blue screen , restart i od nowa to samo , jestem ciekaw jak u innych na Win 8 zachowuje się to cudo .
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
:scratch Nie wiem. Odinstaluj, przeczyść, zainstaluj ponownie z 'ptaszkami' na partycjach, które mają być przywracane. Może wcześniej je odznaczyłeś?
dSWLSpw.jpg
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Kamelka napisał:
:scratch Nie wiem. Odinstaluj, przeczyść, zainstaluj ponownie z 'ptaszkami' na partycjach, które mają być przywracane. Może wcześniej je odznaczyłeś?
:dziwak kombinowałem różnie, nie instaluję progsów na ślepaka i dokładnie czytam co i jak zaznnaczyć i odhaczyć.
Wcześniej miałem RestoreIT 7 i TotalReovery Pro 9 ,które też miały problem z ruszeniem. Bez zarzutu działa tylko Ocster Backup Pro. I raczej tak już musi zostać. Nie upieram się aby to zmieniać,jednak taka migawka zajmuje i trwa krócej niż przywracanie z Ostera. :piwko
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
bez@ nazwy napisał:
Wcześniej miałem RestoreIT 7 i TotalReovery Pro 9 ,które też miały problem z ruszeniem. Bez zarzutu działa tylko Ocster Backup Pro. I raczej tak już musi zostać. Nie upieram się aby to zmieniać,jednak taka migawka zajmuje i trwa krócej niż przywracanie z Ostera. :piwko
Czy nie lepszy będzie również darmowy jak tytułowy program, SysRestore z 10 migawkami ? TotalRecovery...muuuuu - toż to krowa była. 900 MB, 2 x więcej od Paragona. Wyprowadziłem krowę z pomieszczenia :p
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Czy nie lepszy będzie również darmowy jak tytułowy program, SysRestore z 10 migawkami ? TotalRecovery...muuuuu - toż to krowa była. 900 MB, 2 x więcej od Paragona. Wyprowadziłem krowę z pomieszczenia :p[/quote]
:dziwak :dziwak fakt , wielka była i tylko muczała o problemach.
 

Avos

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
141
Reakcje/Polubienia
1
kagar54 napisał:
kagar54 napisał:
Na Win 8 nie działa co chwilę robi restart , nie pomogła instalacja w trybie zgodności ani z Win 7 ani z XP .
Odinstalowałem Shadow Defendera bo myślałem że to jego wina ale niestety po kilku minutach blue screen , restart i od nowa to samo , jestem ciekaw jak u innych na Win 8 zachowuje się to cudo .
Działa bez problemu na Win 8X64 .
Trochę go potestowałem i zostawiam.
 
Do góry