Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18516
Reakcje/Polubienia
39408
Miasto
Gdzieś w Polsce
boxshot_400_400.png
Sonics VPN
v1.0
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Sonics VPN to bezpieczny, szybki i darmowy serwer proxy VPN dla komputera z systemem Windows / iOS / Android.

Zachowaj anonimowość online, zachowaj prywatność danych osobowych, omiń ograniczenia geograficzne i uzyskaj swobodny dostęp do stron internetowych i usług aplikacji w ponad 40 krajach i regionach na całym świecie – z dowolnego miejsca za pomocą szybkiej i bezpiecznej usługi VPN. Ponad 5000 szybkich serwerów VPN zoptymalizowanych pod kątem usług przesyłania strumieniowego wideo / społecznościowych / gier / pobierania, co pozwala cieszyć się ultraszybkim i stabilnym surfowaniem po Internecie.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
164
Reakcje/Polubienia
63
Promocja działa, 1 rok PRO z wygenerowanym kodem przy rejestracji konta.
Sam VPN już nie bardzo. Nie łączy z siecią z żadnego z dostępnych serwerów (nawet przy wyłączonej zaporze i AV )!
Nie działa na PC, to mogę potwierdzić. Na androidzie tylko podstawowy serwer z USA śmiga.
 

Frant

Świeżak
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
17
Reakcje/Polubienia
30
W Windowsie 10 nie działa. Nie tworzy połączeń sieciowych i nie ukrywa/nie zmienia adresu IP.
 

Frant

Świeżak
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
17
Reakcje/Polubienia
30
W Windowsie 10 jak zwykle nie działa. Nie tworzy połączeń sieciowych i nie ukrywa/nie zmienia adresu IP.
 

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
164
Reakcje/Polubienia
63
Szczerze? Korzystałem z wielu VPN, ale takiego kiepskiego jak Sonic, dawno nie widziałem.
Nie chce działać (mam Windows 11), a jak się połączy, to przecieka DNS... Taka ochrona to nie ochrona.
Szukałem na ich stronie info o siedzibie i takie tam - znalazłem, że firma mieści się w USA w Ohio. Tyle. Nie ma adresu, nie ma nic i bajeczki o prywatności i braku logów...
"Sonics VPN is a leading technology provider with a stellar reputation for encrypting users' internet traffic. Launched in 2022 in Ohio, United States, SonicsVPN is a rising star in the market (...)"*
Znakomita reputacja, a powstała w 2022 :szydera
Nie wiem, może macie inne doświadczenia.
Sorry za OT.

* źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry