Ubuntu 12.04 wydany

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
Ciągle siedzę na wersji 10.04, więc pytanie do zorientowanych użytkowników: warto aktualizować czy jeszcze poczekać. Jak sprawuje się Unity?
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Sprawa z Unity wygląda mniej więcej tak jak z Win 8. Niektórzy już nie zainstalują Ubuntu a innym się podoba.
Po pierwszych perypetiach z błędami unity jest już stabilne( no tak na 96%).Co do aktualizacji...stanowczo odradzam , lepiej zainstaluj nowy system bo bardzo wielu osobom po zaktualizowaniu pojawiły się problemy, u mnie np. wcięło część danych ,wywaliło mi kilka gier( world of goo, heroes of neverenth).
Takie małe pytanko...nie lepiej zrobić migracje na minta lub suska?Moim zdaniem mint zachowuje się o wiele lepiej, a przecież repo i tak masz w zasadzie te same co na ubuntu :)
 

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
Suse - raczej nie! Nad Mintem się zastanawiam, bo tez sporo dobrego słyszałem, tylko te zielone motywy mi jakoś nie odpowaidają. Czy może wiesz jak upodobnić wygląd Minta do tego znanego z Ubuntu, tak aby domownicy się nie połapali?
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
maximus...mint z zielonego to już dawno zrezygnował...ale przecież to zawsze sobie można zmienic...jak Susek nie odpowiada to bierz się za minta.W mincie masz przecież bardzo podobnie...Po co instalowac minta skoro chcesz go zamienić w ubuntu :) ?Skoro domownicy dawali sobie rację z Ubuntu to tym bardzie poradzą sobie z mintem.
Polecam motyw cinnamon.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry