Wypasiona obudowa za 149 zł

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
chyba kupie podoba mi sie tacka na napoje (zdjecie 7):
pr_2023_9_6_10_40_11_544_05.jpg


oraz "inteligentny wybor" ;)
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1669
Reakcje/Polubienia
1767
Pięknie jest to wykonane. Do tego filtry przy wentylatorach.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
:kwiczy2 Chyba zalegają na magazynie, ale jakby nie było 40zł :hehe

03949b91a405843ac.jpeg
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1669
Reakcje/Polubienia
1767
To co się odpie***la w sieciach handlowych w związku z ustawą Omnibus (o podawaniu średniej ceny z ostatnich 30 dni) to istny cyrk. Jeśli część miesiąca jest obniżka/ promocja, to średnia cena z 30 dni spada z każdym dniem. Inna sprawa, że niektóre firmy to omijają zmieniając ceny w nocy (np. od pólocy do 6 rano) albo publikując jednocześnie kopie ofert z absurdalnymi cenami dla przykładu chłodzenie, które kupiłem dwa tygodnie temu za 108 zl z dostawą na Allegro ma takie ceny jak:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To co się odpie***la w sieciach handlowych w związku z ustawą Omnibus (o podawaniu średniej ceny z ostatnich 30 dni) to istny cyrk. Jeśli część miesiąca jest obniżka/ promocja, to średnia cena z 30 dni spada z każdym dniem. Inna sprawa, że niektóre firmy to omijają zmieniając ceny w nocy (np. od pólocy do 6 rano) albo publikując jednocześnie kopie ofert z absurdalnymi cenami dla przykładu chłodzenie, które kupiłem dwa tygodnie temu za 108 zl z dostawą na Allegro ma takie ceny jak:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Omnibus tyczy się najniższych cen a nie średnich.
Bez wulgaryzmów w postach. Możesz wygwiazdkować.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1669
Reakcje/Polubienia
1767
Przyszła zamówiona obudowa XPG Defender Pro. Widać przepaść technologiczną do tego co miałem (Fractal Define R5). Nie jestem miłośnikiem stylu gamingowego, ale tu użyli kilka fajnych myków. Front panel jest stalowy i zdejmowalny, Trzyma się na 6 magnesach ma swoją własną siatkę przeciwkurzową. Druga gęstsza siatka przed wentylatorami jest zdejmowalna. Górny panel też trzyma się na magnesach. Jest też filtr siateczkowy na spodzie pod miejscem na zasilacz. Spasowanie elementów to majstersztyk! W środku pełno miejsca a kabelki można poukładać i poukrywać tak, że to się nadaje na jakąś wystawę a nie do codziennego użytku.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jedynie to głupie montowanie dysków ssd i dokupienie trzeciego wentylatora na przód.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1669
Reakcje/Polubienia
1767
Dwa dyski m.2 mam zamontowane na płycie. Dwa dyski HDD 6+4TB mam w szufladach na dole blisko frontu.
 
Do góry