Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wasze ulubione gry komputerowe i ich typy.

Wasze Ulubione Programy

Postprzez joa87 » 29 Paź 2010 13:52

Bardzo lubię gry bez przemocy, różnego typu. Lubię gry typu pacman (np. Pacmania, splatman, PacManHattan i Cow Jones- to nietypowy pacman, w którym poruszamy się byczkiem, a nie typowym stworkiem i musimy uciekać nie przed duchami, ale przed niedźwiedziami), tetris (np. Blazetris- trójwymiarowy tetris, BlockOut- inna wersja starej komputerowej gry, Vertrix), pong (w tej grze trzeba odbijać piłeczkę i niszczyć ściany; np. Plasma pong, Worms Breakout), wyścigi (np. Highway Pursuit- to trochę nietypowa wyścigówka, Driving Speed 2, Vdrift), mahjong (np. Mahjong Champ), invader (np. Chicken Invader 2, Space Alien Invaders, Alien Invaders; inne gry typu invader, np. Moorhuhn Remake), plaformówki ( typu Mario: Mario Forever, i inne: Pekka Kana 2, Gish, Icy Tower, Super Tux), gry w których trzeba poruszać się wężem i zbierać różne bonusy (np. centipoid, caterpillars, deluxe snake), gry w których trzeba ustawić obok siebie trzy te same elementy (np. Sparkle, Tumblebugs), oraz karciane (np. klondike 3d, PySolFC Solitaire- polecam tą grę, można w niej grać nie tylko w pasjanse, ale np. w mahjong, Free Solitaire 3d, Solitaire Maniac).

Najczęściej gram w gry: Highway Pursuit, Chicken Invader 2, Moorhuhn Remake, Sparkle i PySol Solitaire.

Jakie są Wasze ulubione gry i ich typy? :mrgreen:
Awatar użytkownika
joa87
Zielony
Zielony

Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 1

Re: Wasze ulubione gry komputerowe i ich typy.

Postprzez OXYGEN THIEF » 29 Paź 2010 14:08

Gierki nie gram ale jak już zagram :P to w World of Goo

Masakrycznie wciągająca gierka i bez przemocy

Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1115

Postprzez LanceNDZ » 29 Paź 2010 20:04

Przede wszystkim CRPG i pochodne: Baldur's Gate II (ach te epickie zakończenie), Neverwinter Nights I & II (po prostu kocham Zapomniane Krainy) , Fallout II (ciekawa post-apokaliptyczna wizja świata), Planescape: Torment (chyba nigdzie później nie spotkałem tak świetnej fabuły), Jade Empire (mnogość stylów walki), Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor(nie ma to jak klasyczny rpg z podziałem na tury), Diablo II (za Battle.net), Lineage 2 (genialny tryb PVP)

Po drugie strategie turowe: UFO Enemy Unknow i X-COM Apocalypsa (za genialne połączenie gry ekonomicznej, taktycznej i strategicznej)
Comodo Internet Security 2012 + MBAM Pro
Image
N-ie
D-o
Z-aje***ia
Awatar użytkownika
LanceNDZ
Gawędziarz
Gawędziarz

Miejscowość: Katowice

Postprzez Securitas » 30 Paź 2010 08:03

RPG, FPS, FPS online, RTS, ...wczoraj przeszedlam Gothic 4 Arcania( z Gothiciem moim zdaniem niewiwle ma wspolnego,Ale jako RPG jest Fajny)
Awatar użytkownika
Securitas
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Białystok
Pochwały: 144

Postprzez Conti » 30 Paź 2010 08:41

cóż, te gry skończyłem co najmniej 1x i lubię do nich wracać:
fallout 1, 2 tactics
starcraft, warcraft III,
diablo 1, sacred, dungeon siege, divine divinity
freelancer
człowiek rodzi się mądry, potem idzie do szkoły .....
Awatar użytkownika
Conti
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 38

Postprzez SE7EN » 30 Paź 2010 10:40

Moje typy to: Counter Strike: 1.6, Counter Strike: Source, Counter Strike: Condition Zero :mrgreen:
AppGuard, Sandboxie, 1Password, HitmanPro, AdGuard, AX64 Time Machine, Secunia PSI
ScriptSafe
Awatar użytkownika
SE7EN
Moderator
Moderator

Pochwały: 183

Postprzez Naits » 30 Paź 2010 10:43

w cs zero można czasem pyknąć kilka mapek :)
Awatar użytkownika
Naits
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Pochwały: 29

Postprzez klaus » 30 Paź 2010 11:15

Tutaj to raczej córka mogła by powymieniać swoje gry.Ja za nerwowy jestem na męczenie się gierkami.Kiedyś próbowałem ale myszki nie wytrzymywały...spotkania ze ścianą.Teraz spokojnie relaksuję się na Farmerama.
pozdrawiam cierpliwych
klaus

Postprzez Ponury Rumcajs » 30 Paź 2010 11:45

Najlepsze są strategie turowe takie jak Disciples [wszystkie cześci + dodatki] oraz Heroes Mind & Magic + też wszystkie dodatki oraz mody takie jak np WoG. Trzeba pomyśleć, mieć pomysł i strategię, bo szczęście to za mało. Nie gram za często w najnowsze gry, ponieważ liczy się w nich przede wszystkim grafika kosztem zatracenia fabuły. Teraz nie robią gier tak grywalnych jak kiedyś. Trafiają się perełki oczywiście, lecz w większości to są jakieś gnioty... Na Wiedźmina II i Diablo III czekam... Musiał bym nieco poczytać kiedy są premiery. Takie gry chcę mieć na półeczce w oryginale.
Awatar użytkownika
Ponury Rumcajs
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Miejscowość: Rzacholecki Las :D
Pochwały: 21

Postprzez polak900 » 30 Paź 2010 11:52

ja kiedyś only Diablo i NWN, obecnie nie gram i na nic nie czekam
Avira + MBAM
Awatar użytkownika
polak900
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Pochwały: 6

Następna

Wróć do Ulubione Programy / Favorite Programs

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: koniczynka oraz 19 gości