Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wasze ulubione programy do słuch. radia i odtwarzania filmów

Wasze Ulubione Programy

Re: Wasze ulubione programy do słuch. radia i odtwarzania fi

Postprzez Ponury Rumcajs » 31 Paź 2014 01:05

Do muzyki kombajn MediaMonkey lub jeśli chcę, łatwo, szybko i przyjemnie, to po prostu odtwarzacz muzyczny dołączany do kart dźwiękowych Creative.

...a do video:
Splash PRO EX lub WinX DVD Player
Awatar użytkownika
Ponury Rumcajs
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Miejscowość: Rzacholecki Las :D
Pochwały: 21

Postprzez gutek85 » 16 Sty 2015 20:23

Image
Awatar użytkownika
gutek85
Zielony
Zielony

Miejscowość: Gdańsk
Pochwały: 28

Postprzez BestiaZBagienMyśli » 25 Sty 2015 17:02

Witam serdecznie. U mnie Vlc do filmów i Aimp3 do muzy. Ale mam do Was pytanie. Mianowicie czy istnieje taki odtwarzacz multimedialny gdzie można także oglądać kamery z całego świata; taki gdzie obraz jest cały czas na żywo a nie odświeżany co minutę. Chodzi mi o to by nie odpalając przeglądarki oglądać cudne miejsca w kraju i na świecie.
1 List Jana 1,9/ List do Tytusa 3:4-5
Awatar użytkownika
BestiaZBagienMyśli
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 73

Postprzez Bronksiak » 21 Lip 2015 13:35

splash do filmów
Bronksiak
Zielony
Zielony

Pochwały: 10

Postprzez SKIBA » 03 Sie 2015 16:55

Ja do słuchania radia internetowego używam takowych programów: TapinRadio, Radio Maximus i ostatnio RarmaRadio.
Do oglądania filmów używam m.in. Zoom Player Max.
SKIBA
Wygadany
Wygadany

Pochwały: 1

Postprzez SKIBA » 03 Sie 2015 16:56

BestiaZBagienMyśli napisał(a):Witam serdecznie. U mnie Vlc do filmów i Aimp3 do muzy. Ale mam do Was pytanie. Mianowicie czy istnieje taki odtwarzacz multimedialny gdzie można także oglądać kamery z całego świata; taki gdzie obraz jest cały czas na żywo a nie odświeżany co minutę. Chodzi mi o to by nie odpalając przeglądarki oglądać cudne miejsca w kraju i na świecie.

Ja niestety nie znam takiego programu. :scratch
SKIBA
Wygadany
Wygadany

Postprzez arlid » 28 Paź 2015 18:27

Co prawda może nie do końca w temacie, ale wydaje mi się, że jednak troszkę tak. Czy jest jakiś konkretny program,, dzięki któremu będę mógł słuchać radia przez internet? Jakieś typowe stacje jak popularne RMF, Zet, VOXFM itd. Głównie polskie. Nie chce mi się instalować 5 rożnych tylko po to , by słuchać radia. Troszkę to wtedy traci sens.
arlid
Zielony
Zielony

Postprzez senior38 » 28 Paź 2015 19:03

arlid napisał(a):Co prawda może nie do końca w temacie, ale wydaje mi się, że jednak troszkę tak. Czy jest jakiś konkretny program,, dzięki któremu będę mógł słuchać radia przez internet? Jakieś typowe stacje jak popularne RMF, Zet, VOXFM itd. Głównie polskie. Nie chce mi się instalować 5 rożnych tylko po to , by słuchać radia. Troszkę to wtedy traci sens.

Tapin Radio.
AppGuard+Hitman Pro
Awatar użytkownika
senior38
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 125

Postprzez jorn » 28 Paź 2015 19:09

arlid napisał(a):Co prawda może nie do końca w temacie, ale wydaje mi się, że jednak troszkę tak. Czy jest jakiś konkretny program,, dzięki któremu będę mógł słuchać radia przez internet? Jakieś typowe stacje jak popularne RMF, Zet, VOXFM itd. Głównie polskie. Nie chce mi się instalować 5 rożnych tylko po to , by słuchać radia. Troszkę to wtedy traci sens.

RarmaRadio
jorn

Postprzez zefirek83 » 29 Paź 2015 10:12

Do oglądania filmów polecam PotPlayer, Media Player Classic Black Edition lub PowerDVD. Ten ostatni poprawia fajnie automatycznie jakość w gorszych wideo. I wogóle genialnie sobie radzi z odtwarzaniem filmów, seriali.
zefirek83
Wygadany
Wygadany

Pochwały: 12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ulubione Programy / Favorite Programs

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości