Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wasze ulubione przeglądarki grafiki i programy do edycji .

Wasze Ulubione Programy

Re: Wasze ulubione przeglądarki grafiki i programy do edycji

Postprzez Orion » 07 Lut 2012 20:27

ja na razie jestem na etapie picasy - do podstawowej edycji wystarcza. Do przeglądania używam windowsowego podglądu
Orion
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: somewhere in cyberspace....
Pochwały: 80

Postprzez Neo » 07 Lut 2012 20:32

Tylko i wyłącznie Adobe Photoshop. :) To jest mój faworyt i ulubiona aplikacja, jeszcze dochodzi do tego Illustrator. :)
Neo

Postprzez karolos » 11 Lut 2012 22:06

Iranviev do przegladania i szybkiej korekty i Gimp do dokladniejszej edycji
karolos
Zielony
Zielony

Pochwały: 1

Postprzez caxton » 11 Lut 2012 22:19

Neo napisał(a):Tylko i wyłącznie Adobe Photoshop. :) To jest mój faworyt i ulubiona aplikacja, jeszcze dochodzi do tego Illustrator. :)

Congratulations NEO, you are very rich!!! :england
Image
Awatar użytkownika
caxton
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: Tbilisi, Georgia
Pochwały: 180

Postprzez s22secando » 04 Mar 2012 13:06

Do przeglądania XnView (jak dla mnie sporo wygodniejszy od np. innych typu IrfanView).

Do edycji grafiki głównie GIMP.
s22secando

Postprzez JKCovers » 04 Mar 2012 13:27

Do edycji zdjęć, awatarów, okładek używam głównie Photoshop CS5, po przejściu z GIMPA jest kolosalna różnica na plus.
Dodatkowo do przeglądania zdjęć korzystam z Picasa od Google.
Awatar użytkownika
JKCovers
Zielony
Zielony

Pochwały: 3

Postprzez Emmers » 30 Kwi 2012 15:04

Oczywiście IrfanView tutaj opis programu i linki do pobrania dodatkowych , rzadko spotykanych wtyczek
Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ze starszych ,sprawdzonych programów do edycji grafiki , wzbogacenia o efekty ,ramki i dekoracje polecam program który kiedyś kupiłem we Włoszech: Ulead Photo Express 3.0 SE Nie wiem czy gdziekolwiek można go jeszcze dostać.

Program na filmie jest w wersji spolszczonej (częściowo przeze mnie ,częściowo wykorzystałem biblioteki dostępne z innych spolszczeń)
Doskonały jest również Corel Paint Shop Pro Photo X2 (starsze i nowsze wersje również) Łatwiejszy w obsłudze od Photoshopa a o podobnych możliwościach.

Coraz częściej korzystam również z Ashampoo Photo Commander (ostatnio zdobyłem w promocji wersję 9- wcześniej miałem 7 i 8)
Ostatnio edytowany przez Emmers, 05 Maj 2012 11:49, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Emmers
Ekspert
Ekspert

Miejscowość: Hajnówka
Pochwały: 701

Postprzez Łukash » 05 Maj 2012 11:04

Przeglądarka - Galeria fotografii sys Windows
Edycja - PhotoScape ,
Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
,Paint :dziwak
Polska...Mieszkam w Polsce
Awatar użytkownika
Łukash
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 10

Postprzez Ponury Rumcajs » 09 Maj 2012 00:50

Od dawna korzystam z przeglądarki Fast Picture Viewer (niestety w wersji darmowej) nie pozwalającej otwierać np .png ale to nic, bo wszystkie inne formaty otwieram spokojnie programem Zoner Photo Studio 13. Poza tym 90% obrazów w moim PC jest właśnie w formacie jpg obsługiwanym przez darmową wersję Home Basc Edition. Fast Picture Viewer to najszybsza przeglądarka z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Wczytuje kolejne zdjęcia do pamięci podczas przeglądania tak, by były już załadowane i nie spowalniały procesu przeglądania. Możemy ustalać limit pamięci z której aplikacja ma korzystać do wczytywania zdjęć. Wcześniejsze wczytywanie zdjęć sprawia, że korzystanie z programu jest bardzo wygodne. W tej przeglądarce nawet zdjęcia o bardzo dużych rozdzielczościach podczas przewijania przeskakują bardzo płynnie. Warto spróbować wersji PRO - jest o niebo lepsza, zawiera całą masę wszelkich egzotycznych kodeków, otworzysz nią każdy format. Przeglądarka przejrzysta, leciutka, intuicyjna, wygodna, z eleganckim interfejsem w języku polskim i bez zbędnych przeciętnemu użytkownikowi opcji.
Awatar użytkownika
Ponury Rumcajs
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Miejscowość: Rzacholecki Las :D
Pochwały: 21

Postprzez Ircus » 09 Maj 2012 07:57

A ja używam Ashampoo Photo Commander 10.. jest super :Tańczy
SpyShelter Firewall ,AppGuard 4 ,Adguard 6 Premium.. VoodooShield... Time Machine 2
Ircus
Ekspert
Ekspert

Pochwały: 133

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ulubione Programy / Favorite Programs

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości