Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Wasze Ulubione Programy

Z jakich przeglądarek korzystacie , i dlaczego akurat tę wybraliście

Firefox
181
33%
Pale Moon
10
2%
Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10
39
7%
SlimJet
22
4%
Opera
119
22%
Chrome
99
18%
Chromium
9
2%
Maxthon
17
3%
SRWare Iron
20
4%
Inne
31
6%

Razem głosów : 547

Re: Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Postprzez Sakha » 10 Sty 2016 23:44

jorn napisał(a):zainstalowałem z ciekawości Vivaldi... masakra jakie to ramo żerne :o
szybkością również nie grzeszy :zawstydzony , póki co ta Beta nie nadaje się dla mnie do użytku
slima nic mi nie przebije :yes master

Patrzałeś na Yandex Beta :scratch całkiem przyjemna i raczej nie jest jakoś specjalnie łasa na zasoby.
Wiem rosyjska to czasami coś czego nie da się przeskoczyć :lol:
Sakha
Zielony
Zielony

Miejscowość: Tu i Tam
Pochwały: 3

Postprzez jorn » 11 Sty 2016 00:14

Sakha napisał(a):
jorn napisał(a):zainstalowałem z ciekawości Vivaldi... masakra jakie to ramo żerne :o
szybkością również nie grzeszy :zawstydzony , póki co ta Beta nie nadaje się dla mnie do użytku
slima nic mi nie przebije :yes master

Patrzałeś na Yandex Beta :scratch całkiem przyjemna i raczej nie jest jakoś specjalnie łasa na zasoby.
Wiem rosyjska to czasami coś czego nie da się przeskoczyć :lol:

Yandexa sprawdzalem juz kiedyś i nie przypadl mi (dla mnie tylko slim) a że ruskie to wcale mi nie przeszkadza ,zresztą mają wiele kapitalnych programów :ok no i na marginesie...ostatnio z rodziną zachwycamy sie "Masza i Niedźwiedź"
Ruskie bajki są najlepsze :lol:
jorn

Postprzez tedi13 » 11 Sty 2016 09:13

Witam!
Myślałem że całe "życie komputerowe" używam Firefoxa, ale ta ankieta uświadomiła mi, że kiedyś musiałem używać Netscape Navigatora. Pogrzebałem w Wikipedii i okazało się że początki Firefoksa wraz z formami "prehistorycznymi" to lata 2002 - 2003, a moje początki to marzec 1998. Firefoxa lubię za możliwość doinstalowywania rozszerzeń, dostosowywania wyglądu i mnóstwo drobiazgów które mi pasują. Być może, że niektóre przeglądarki są szybsze, ale ta siła przyzwyczajenia do układu i drobiazgów... Chyba już Firefoxa nie zmienię ( Thunderbirda też).
Pozdrawiam tedi13
Awatar użytkownika
tedi13
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 3

Postprzez PainTrain » 01 Lut 2016 14:28

Kiedyś korzystałem z FF, ale już od około roku jadę na Google Chrome i jestem z niego zadowolony.
Image
Awatar użytkownika
PainTrain
Gawędziarz
Gawędziarz

Postprzez yankes42 » 01 Lut 2016 14:45

Teraz FF kiedyś Chrome. Bardziej odpowiada do zasobów mojego kompa i mi się podoba hihihi:
yankes42

Postprzez Elvis_JXL » 02 Lut 2016 18:38

Testuję dzisiaj najnowszą Operę i muszę przyznać, że ładnie śmiga. Czcionki miałem trochę rozmyte i poszarpane, ale rozwiązałem problem :D
Elvis_JXL
Ekspert
Ekspert

Pochwały: 677

Postprzez Hornet » 02 Lut 2016 19:11

Elvis_JXL napisał(a):Testuję dzisiaj najnowszą Operę i muszę przyznać, że ładnie śmiga.

Dalej brak buttona strony domowej i rozwiązanie Zakładek...z piekła rodem :zdenerwowany .
Hornet

Postprzez hmmkot » 17 Lut 2016 13:47

Firefox - ale to raczej z uwagi na wtyczki i bezproblemowe ustawienia, gdzie ma przeglądarka przechowywać profil
hmmkot
Zielony
Zielony

Postprzez leojohnpc » 24 Mar 2016 06:00

I use chrome because of the extensions
leojohnpc

Pochwały: 1

Postprzez Galaxy2000 » 13 Kwi 2016 03:49

Before I use Internet Explorer but due to many crashes,

I changed to Firefox. and the crashes reduced considerably.

I feel Firefox is good browser!
Galaxy2000

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ulubione Programy / Favorite Programs

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości