Strona 1 z 1

Kamera samochodowa - jaka?

PostWysłany: 05 Sty 2017 16:48
przez antbil007
.
Chciałbym, a właściwie muszę sprawić sobie kamerę samochodową. Bez szaleństw, ale nie może to być chłam. Nie musi, a nawet nie może być z górnej półki cenowej, raczej z tej średniej.
Proszę o podpowiedź. Dzięki. :)

Re: Kamera samochodowa - jaka?

PostWysłany: 05 Sty 2017 17:40
przez al_arsen
Ja osobiście korzystam obecnie z DOD LS460W i już teraz planuję przesiadkę na model LS470W. Ma lepszy kąt widzenia bo ten pierwszy model ledwie 140 a nowszy 180 stopni. Jednak oba to troszkę droższe sprzęty. U kobiety w aucie założyłem nieco tańszy model Xblitz Night. Diody w tym modelu sprawują się świetnie, wyświetlacz i kąt widzenia też jest dobry i śmiało mogę polecić. Wcześniej był zamontowany Xblitz Park View i sprawował się bardzo dobrze bo jest montowany jako nakładka na lusterko i dzięki temu nie zasłania. W dodatku w zestawie była też kamerka wsteczna. Wyświetlacz był spory ale kąt widzenia słaby. Jeśli jednak to by Ci nie przeszkadzało to ogólnie rejestrator jak najbardziej godny polecenia. Generalnie jeśli mogę coś doradzić to szukaj rejestratora z przynajmniej 150-160 stopniami kąta widzenia, możliwość nagrywania w nocy (jeśli będziesz jeździł) dobra jakość nagrania i dobrze gdyby miał wbudowany akumulator. Olać możesz spokojnie Wifi, GPS bo może i rejestruje prędkość ale to nie jest homologowane i jako dowód do niczego się nie przyda. Oczywiście slot na SD się przyda, może datownik i nagrywanie dźwięku.

Re: Kamera samochodowa - jaka?

PostWysłany: 05 Sty 2017 19:05
przez wwd
Polecam to forum:
Linki widoczne tylko dla zalogowanych
Duża baza wiedzy o rejestratorach, może nawet za duża hihihi:

Re: Kamera samochodowa - jaka?

PostWysłany: 06 Sty 2017 12:04
przez alojzy
JA też poszukuję czegoś dobrego i taniego :wariat :wariat i tak czytam czytam i chyba te Novatek są niezłe do 300zł a lepszej mi nie potrzeba. Kilka razy jeździłem z xiaomi yi, jakość świetna niestety komplikacje z uruchomieniem, podgląd w telefonie, brak uruchamiania wraz z ruchem pojazdu itp

Re: Kamera samochodowa - jaka?

PostWysłany: 09 Sty 2017 11:15
przez antbil007
.
Dzięki wielkie. :piwko

Re: Kamera samochodowa - jaka?

PostWysłany: 11 Sty 2017 15:40
przez qwer0
Tu jest też przyzwoicie opisany temat:
Linki widoczne tylko dla zalogowanych