Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wypalanie płyty DVD po obróbce filmu

Wypalanie płyty DVD po obróbce filmu

Postprzez sowa2 » 22 Gru 2015 13:51

Po obróbce filmu programem Cyber Link Power Director przystąpiłem do utworzenia płyty.Wskazania programu podają, że wymagane miejsce to 6296MB po włożeniu płyty DVD+R 8,5GB wyświetla się informacja ,,Rozmiar importowanych plików przekracza ilość dostepnego miejsca płycie" Nie do końca wiem o co chodzi płyta 8,5GB powinna przecież wystarczyć.Czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi?
sowa2
Zielony
Zielony

Pochwały: 1

Re: Wypalanie płyty DVD po obróbce filmu

Postprzez rafalp86 » 22 Gru 2015 19:11

Warto spróbować. Zobacz ile masz miejsca na dysku na którym jest zainstalowany Cyberlink Power Director. Może program ma za mało miejsca na renderowanie pliku i dlatego problem z nagraniem na płytę. Wina płyty to nie jest można na nią nagrać spokojnie plik 8100 MB.

2.Spróbuj zmienić może na inny format kompresji video i zobacz czy zadziała.
Awatar użytkownika
rafalp86
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 123

Postprzez sowa2 » 22 Gru 2015 21:30

Miałeś rację, nazbierało się niepotrzebnych ,,śmieci" Po oczyszczeniu kompa wszystko wróciło do normy. Dzięki za zainteresowanie.
Zdrowych Wesołych Świąt
Pozdrawiam
sowa2
Zielony
Zielony

Pochwały: 1

Postprzez rafalp86 » 22 Gru 2015 22:57

Spoko.Nawet nie wiedziałem, że to zadziała.Dobrze wiedzieć na przyszłość :)
Awatar użytkownika
rafalp86
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 123

Wróć do Wideo - Wszystko co z nim związane.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość