antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
@antbil007 bez względu na nazwę emocji, Twoja reakcja jest mocno emocjonalna.
Ja też muszę kłaść się na podłodze żeby dorównać do poziomu kontentu benka.
Proponuję zrobić to samo co ja: dodaj benka do ignorowanych, a zawartość jego postów zostanie automatycznie ukryta.
możesz mi wierzyć, albo i nie: emocje (w polemice) ogarnąłem ćwierć wieku temu... moje reakcja jest dosadna, co nie znaczy, że emocjonalna...
emocjonalny (wyłącznie) jest fragment dot. usuwania moich postów
---
benka na razie nie wyłączę poprzez dodanie go do ignorowanych; przeciwników nie ignoruję…
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
emocjonalny (wyłącznie) jest fragment dot. usuwania moich postów
---

Oczywiście :facepalm , jak sam żeś swego czasu ostrzeliwał forum obrazkami z "dżarkiem i kolegami" to było git a jak @bene doda coś z "donaldsonem i kolegami" to sugerujesz już że jest płatnym trollem :omygod
.Ciekawa logika.
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2142
Reakcje/Polubienia
2594
---po ósme: benek nie pochwalił się tym (?), że w złości na mnie powstawiał ‘łapkę w dół’ pod iluś tam moimi postami wstecz (?), że pozamieniał na nią w tych postach, w których kiedyś dał ‘łapkę w górę’ :szydera; zrobił to nawet pod postami z pięknymi kobietami :szydera, stąd też nadałem mu przydomek ‘ciotabene’;

Z lekka niezrównoważoną ciotą sam jesteś, ale ja nie o tym. To co było w tym poście https://programyzadarmo.net.pl/threads/Śmieszne-albo-i-nieśmieszne.23289/page-346#post-349666 tyczyło się tych co powstawiali łapki w dół w wcześniejszych moich wstawkach. Obrazek to tylko zmyłka. W drodze lekkiego rewanżu powstawiałem w kilku czerwone łapki, ale nie sądziłem, że gościowi tak bardzo zależy na łapkach, że po tym się rozpłacze i powstawiał mi chyba w całym temacie :kwiczy2 Mnie na łapkach nie zależy, ku radości niektórych niech sobie wstawiają w dół. Więc gościu to nie było tak jak z tymi łapkami opisałeś :lupa
Ten człowiek jest tak nasycony nienawiścią, że nawet czasami mi go szkoda. Może miał trudne dzieciństwo, trudno wyczuć co niektórych boli.
Może któryś z rodziców był wysoko postawionym członkiem PZPR i wychowanie poszło w złym kierunku. To tylko gdybanie i nie mnie to oceniać.
Wracając do wstawek, @antbil007, jak przestanę wstawiać to na kim będziesz wyładowywał swoją frustrację i komu będziesz wstawiał czerwone łapki :szydera Dla mnie temat zakończony. Pzd.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Dla mnie temat zakończony.

ciota(m)benek „słychować”?
jak może zauważyłeś GŁ...IE, wyśmiałem, to co napisałeś; tak bardzo mi zależy na polubieniach, że od dłuższego czasu przestałem wstawiać posty :facepalm za wyjątkiem paru ripost... zaiste, myślenie godne ciebie :zaciesz
te wszystkie brednie, które sprokurowałeś, to sprzedawaj innym gł...om, ja się nie będę do nich odnosił...
podejrzewam, że miałeś jakieś niecne wsparcie... :guma
mam propozycję!!!
nie kończ, dziamdziaj dalej, pisz i wstawiaj te swoje dyrdymały... papier* jest cierpliwy, wszystko przyjmie...
jeśli mi się coś nie spodoba, otrzymasz ode mnie 'nie lubię' i już... co to za problem dla ciebie? tobie przecież na łapkach nie zależy, nieprawdaż?
po co ta cała afera, ja tylko używałem i używam narzędzia 'nie lubię'! no i raz, jak dotąd, zaproponowałem inne treści na twoich "wybitnych" inaczej memach!

po czym poznać prawdziwego mężczyznę? po tym jak kończy! a ty zakończyłeś jak zwykła ciota! c i o t a !!! cio-ta!!!
benek, nie kończ waćpan! wstydu nie oszczędzaj! :makumba
---
*wirtualny
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
ciota(m)benek „słychować”?
jak może zauważyłeś GŁ...IE, wyśmiałem, to co napisałeś; tak bardzo mi zależy na polubieniach, że od dłuższego czasu przestałem wstawiać posty :facepalm za wyjątkiem paru ripost... zaiste, myślenie godne ciebie :zaciesz
te wszystkie brednie, które sprokurowałeś, to sprzedawaj innym gł...om, ja się nie będę do nich odnosił...
podejrzewam, że miałeś jakieś niecne wsparcie... :guma
mam propozycję!!!
nie kończ, dziamdziaj dalej, pisz i wstawiaj te swoje dyrdymały... papier* jest cierpliwy, wszystko przyjmie...
jeśli mi się coś nie spodoba, otrzymasz ode mnie 'nie lubię' i już... co to za problem dla ciebie? tobie przecież na łapkach nie zależy, nieprawdaż?
po co ta cała afera, ja tylko używałem i używam narzędzia 'nie lubię'! no i raz, jak dotąd, zaproponowałem inne treści na twoich "wybitnych" inaczej memach!

po czym poznać prawdziwego mężczyznę? po tym jak kończy! a ty zakończyłeś jak zwykła ciota! c i o t a !!! cio-ta!!!
benek, nie kończ waćpan! wstydu nie oszczędzaj! :makumba
---
*wirtualny
Tak sobie czytam i czytam i nie pamiętam więc zapytam, czy to czasem nie TY swego czasu pisałeś do mnie PW w sprawie mniejszej liczby pochwał/lajków :scratch
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2142
Reakcje/Polubienia
2594
Czyli frustracji ciąg dalszy, te typy nie wiedzą kiedy odpuścić :zaciesz Tak się zakręcił, że @tadeusz242 wstawił łapkę w dół za Kaczyńskiego na świni i zrozum tu człowieka :szydera Napisałem "człowieka" bo nie zniżę się do jego poziomu i nie będę ubliżał.

mem.jpg
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Tak sobie czytam i czytam i nie pamiętam więc zapytam, czy to czasem nie TY swego czasu pisałeś do mnie PW w sprawie mniejszej liczby pochwał/lajków :scratch
myślałem, że PW to korespondencja prywatna :omygod co jeszcze zamierzasz sprzedać z naszej korespondencji PW? śmiało... wal...
ale wracając do tematu, pisałem w kontekście mojego "zbanowania", które trwa do dnia dzisiejszego :) oraz w tym kontekście o zatrzymaniu się licznika z reakcjami/polubieniami, które to zjawisko przy okazji zauważyłem...
zapytałem i co w tym nienormalnego, dziwnego?
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Ludzie nie idźcie tą drogą. Rozpiepszycie to forum. Multum lat pójdzie w PiS-dziec.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
myślałem, że PW to korespondencja prywatna :omygod co jeszcze zamierzasz sprzedać z naszej korespondencji PW? śmiało... wal...
ale wracając do tematu, pisałem w kontekście mojego "zbanowania", które trwa do dnia dzisiejszego :) oraz w tym kontekście o zatrzymaniu się licznika z reakcjami/polubieniami, które to zjawisko przy okazji zauważyłem...
zapytałem i co w tym nienormalnego, dziwnego?
@antbil007 przecież ja tylko zapytałem :) ponieważ nie pamiętam.PW nie udostępniam bo w większości kasowane jest na bieżąco gdyż lubię mieć porządek w PW.
 
Do góry