śledzenie pirata za pomocą ... filmu? A i owszem, możliwe

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tak się zastanawiałem czytając Vault7 kiedy to wycieknie... spodziewałem się na WikiLeaks, a tu proszę: przyznali się że mają oficjalnie.
Otóż... w jednej z analiz wycieków na WikiLeaks opisano procedurę wszczepiania do dokumentów Office elementów umożliwiających E.T dzwonienie do domu.
Jak nietrudno się domyślić, takie coś istnieje praktycznie dla wszystkich obiektów. Plików dokumentów, softu oraz: właśnie - filmów.
Mój ulubiony bleep zamieścił artykuł odwołujący się do złapania sex-nękacza, nakłaniającego kobiety szantażem do wysyłania mu nagich filmików, za pomocą elementu wszczepionego w taki filmik.
Oczyma duszy swojej widzę na różnych rapideo czy sharehostach filmy które podczas wyświetlania będa automatem słały IP odtwarzającego do kancelarii Wujek Sęp i Córka, sp. zoo...

Źródło potwierdzające dochodzenie oparte na tej technice:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Tak się zastanawiałem czytając Vault7 kiedy to wycieknie... spodziewałem się na WikiLeaks, a tu proszę: przyznali się że mają oficjalnie.
Otóż... w jednej z analiz wycieków na WikiLeaks opisano procedurę wszczepiania do dokumentów Office elementów umożliwiających E.T dzwonienie do domu.
Jak nietrudno się domyślić, takie coś istnieje praktycznie dla wszystkich obiektów. Plików dokumentów, softu oraz: właśnie - filmów.
Mój ulubiony bleep zamieścił artykuł odwołujący się do złapania sex-nękacza, nakłaniającego kobiety szantażem do wysyłania mu nagich filmików, za pomocą elementu wszczepionego w taki filmik.
Oczyma duszy swojej widzę na różnych rapideo czy sharehostach filmy które podczas wyświetlania będa automatem słały IP odtwarzającego do kancelarii Wujek Sęp i Córka, sp. zoo...

Źródło potwierdzające dochodzenie oparte na tej technice:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Czyli pobieranko na dysk i oglądanie online tylko z dobrego VPN'a :klawik
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Wirtualny system odcięty od netu też nada się wyśmienicie......tak samo jak firewall blokujący to co blokować powinien:mistrzunio
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Wirtualny system odcięty od netu też nada się wyśmienicie......tak samo jak firewall blokujący to co blokować powinien:mistrzunio
Nie wiem czy nie za duzo roboty... trzeba by bylo przejrzec co przefiltrowac w firewallu, bo nie wiadomo po jakim protokole/porcie ET dzwoni do domu... poza tym za kazdym razem odtwarzac w odpietej wirtualce...?
Ja bym zostal jednak przy przekodowaniu streamu, w efekcie dajacym (chyba) czysty plik... ;)
 
Do góry