KonkursPZD 10-lecie PZD - Wygraj Bitdefender Internet Security 2019

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
UKsCAyq.jpg


Z okazji 10-lecia PZD -> do wygrania roczna licencja na Bitdefender Internet Security 2019 .


Bitdefender Internet Secutity to jeden z największych graczy na rynku jeśli chodzi o oprogramowanie antywirusowe. Producent zapewnia, że pakiet Internet Security gwarantuje najwyższy stopień ochrony komputera a przy tym nasz system nie straci na wydajności


PvfX8KD.jpg




pUtBFHC.jpg


Materiały pochodzą z oficjalnej strony Bitdefender.


Link do strony producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu :
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Bitdefender IS 2019.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się szóstego lutego 2019.



Osoby która otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.org

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 
Ostatnia edycja:

Overlord

Wygadany
Dołączył
28 Listopad 2017
Posty
99
Reakcje/Polubienia
151
Thanks for the cool giveaway.
I would like to win a license for Bitdefender Internet Security 2019, because this AV package
guarantees the highest level of computer protection. The program protects against various
types of threats (viruses, Trojans, ransomware), and also allows you to filter network traffic.
The new version offers, among others module for data protection in social networks and
Autopilot mode, after enabling which Bitdefender does not display any messages and
questions, automatically choosing the configuration and reacting adequately to the situation.
The manufacturer also introduced a component that protects users against ransomware, i.e.
pests, eg encrypting data and requesting a ransom.
Good luck to all participants.
My share:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1051
Reakcje/Polubienia
1433
Bitdefender to lider wszelkich rankingów, moi znajomi mówią że jest dobry.
Używam go teraz i jest naprawdę niezauważalny.
Oczywiście biorę udział w konkursie bo Bitdefender jest najlepszy.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Program lider rankingów- więc zrozumiałe że warto o niego powalczyć w tym fajnym konkursie.Program w zasadzie "automat" i działa dobrze jako automat ale, można go jeszcze w ustawieniach podkręcić i wtedy robi się mocno bezpiecznie czyli tak jak byśmy sobie życzyli od pakietów IS.
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
O programie Bitdefender Internet Secutity od wielu znajomych którzy z niego korzystają słyszałem same dobre opinie. Posiadacze tego antywirusa jak twierdzą nie zamienili by go na żaden inny. Sam nie miałem okazji z niego korzystać. Jest konkurs więc zgłaszam chęć wzięcia udziału w nim.
 

leonbokser

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
5
Bitdefendera używam od lat. Cenię go za to, że ciągle jest ulepszany.Super .Rozbudowana wielofunkcyjność oprogramowania nie wpływa na jakość i czas pracy komputera.Dziękuję za konkurs.Pozdrawiam.
 

nagelfar44

Wygadany
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Jak już się zabezpieczać kompa, to fachowo i kompleksowo.
Bitdefender daje takie właśnie możliwości - instalujesz i masz święty spokój, bo ty śpisz, a w tle Bitdefender cały czas pilnuje, żeby się jakieś świństwa z sieci i okolic nie poprzyklejały do Twych plików cennych.
Druga rzecz, że czasem jakiś program okazuje się skuteczny, ale tyle zasobów wymaga i sił kompa zajmuje, że nie warta skórka takiej wyprawki. Bitdefender jest programem dużym i rozbudowanym, jednak potrafi współżyć z innymi mieszkańcami kompa w tak ugodowy sposób, że praktycznie mało co dostrzegasz jego działanie, chyba że uraczy Cię jakimś alertem albo wyświetli nakrolog spacyfikowanego właśnie szkodnika.
Warto polegać na jakości, doświadczeniu i sprawności, warto więc brać udział w tak niezwykłym, jubileuszowym konkursie, żeby mieć szansę zdobycia tak cennej nagrody. Co też i niniejszym czynię :)

A ProgramomZaDarmo życzę kolejnych zer na liczniku działalności - tak trzymać!!!
 

Herran

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Listopad 2017
Posty
343
Reakcje/Polubienia
698
bitdefender is best Protection and Performance award winning software.Today there are many risks as well as the use of internet access.These risks are now very advanced as ransomware,malware,spyware,rootkit,keylogger,adware,exploits and much more Head will rise in 2019.bitdefender finds out all of these innovative and technical threats in your system and ends them strictly to provide you a safe enviroment.I would like to get one key of bitdefender antivirus to install it on my PC.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Dziękuję bardzo za konkurs!

Kończy mi się licencja na program ESET Smart Security Premium i nie wiem czy licencję przedłużać, czy wymienić na coś innego np. na Bitdefendera. Osobiście nie miałem za dużej styczności z tym programem antywirusowym. Jedynie na czym opieram swoją wiedzę, to opinie znajomych na temat tego programu, że ogólnie jest bardzo skutecznym i mało inwazyjnym antywirusem ( tryb autopilota ).

Biorę udział w tym konkursie. Może poszczęści mi się w losowaniu i wygram. Wtedy zamieniłbym mojego ESETA na Bitdefendera.
 

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3209
Reakcje/Polubienia
12998
Miasto
On a Bike!
Thanks for the Giveaway!

For me, security is so important on the Internet
I using ESET internet Security
I always try to use the best and most powerful antivirus
Bitdefender One of the good and smart antiviruses
Congratulations PZD 10 years & thanks PZD Team.

good Luck all
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Chciałbym wygrać Bitdefender Internet Security aby móc go wypróbować. Jeśli program się sprawdzi, to pewnie będę z niego korzystał. Korzystamy w rodzinie z różnych zabezpieczeń, dostosowanych do potrzeb i komputerów poszczególnych użytkowników, być może ten program też znajdzie właściwe zastosowanie. Na pewno warto wypróbować!
 

damien76

Wygadany
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
22
Bitdefender IS 2019 has all the protection you'll ever need including protection from ransomware and all sorts of online threats, plus file shredding and encryption, parental controls and ways to speed up your PC. The password manager, which works with the company's Wallet browser extensions for Internet Explorer, Mozilla Firefox and Google Chrome. Safepay hardened browser creates HTTPS connections, has an on-screen keyboard, and blocks add-ons and screenshots. Improvement also made with better WSC integration on Windows 10 and the VPN client provided by HotSpot Shield with also the "product password" now protecting the "Account" tab. All safety you'll ever need there! Thanks for contest!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

pwj

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Styczeń 2019
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki za szansę!
W domu od dłuższego czasu jestem związany z Esetem, nie mogę narzekać. Jestem z tych co jednak lubią zmiany i chętnie wypróbuję Wasz produkt. Nawiasem mówiąc, pracuję w IT i jesteśmy przed wyborem antywirusa na kolejny rok. Szef twierdzi, że Bitdefender u nas się nie sprawdzi, chętnie oddam mu nawet taką licencję żeby sam przetestował :)
 

Sasha

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Wrzesień 2017
Posty
279
Reakcje/Polubienia
809
I would like to win because BitDefender Internet Security 19 includes antivirus software that constantly monitors the system, checks email messages and instant messengers, proactively protects and supports detection of viruses, rootkits, spyware and other malware. The complex also includes a firewall and parental control module.
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Nie miałem tego antywirusa.W chwili obecnej skończyła mi się licka na mój zainstalowany ANTYVIR.Chętnie wypróbuję jak się uda wygrać BitDefender Internet Security tym bardziej, że o tym antywirusie opinie są pozytywne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry