3 systemy Windows na komputerze

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Programy to wspólna partycja dla 3 systemów operacyjnych: Windows 10, Windows 7 i Windows 8.1. W tym konkretnym wypadku zainstalowane są: Windows 10 Pro Insuder Preview, Windows 7 Professional, Windows 8.1 Enterprise. Wszystkie systemy legalne i aktywowane bezterminowo. Tutaj instalujemy większość programów, które wstępnie podzieliłem na sekcje Dla każdej sekcji przypinamy jest oddzielny folder W folderze Cyberlink zainstalowałem PowerDirector 16 i CyberLink PhotoDirector 12 Utworzyłem również wspólny folder Pobrane, do którego przeniosłem lokalizację folderów Pobrane każdego z 3 systemów Elementy wspólne które można utworzyć dla wszystkich systemów to oprócz programów: Pulpit, foldery : Moja muzyka. Moje wideo, Moje obrazy, Dokumenty... Wspólny Office 2013 zainstalowany jest w folderze Office na partycji Programy. Niestety jest to ostatni z MS Office dla którego możemy przypisać inną lokalizację niż domyślna. Wybierając Zmień ustawienia domyślne lub wybierz inne opcje Możemy między innymi zmienić czas wyświetlania menu rozruchowego, przywrócić system, naprawić błędy na dysku itp...
 
Do góry