#6# Konkurs świąteczny – Windows 7 Manager |Giveaway|

Status
Zamknięty.

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
CNiT0.jpg


Kolejnym prezentem są 2 licencje do programu Windows 7 Manager

Strona producenta :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady :

Napisz czy potrzebujesz Tuningować Windowsa 7 ?
Prosze o krótkie uzasadnienie, samo TAK lub NIE będzie kasowane
Rozwiązanie konkursu odbędzie sie jutro o godzinie 21:00
Wtedy też zostanie ogłoszony następny konkurs.
Losowanie za pomocą "random.org"


POWODZENIA !
 

kenarf

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Jeżeli coś ma pomóc, a nie zaszkodzić to czemu nie :p, więc TAK. Liczę na doświadczenie autorów.
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
ZDECYDOWANIE TAK!!!!

Spokojnie moja argumentacja nie kończy się na tym.

Tuning Windowsa 7 w zasadzie jest tak niezbędny jak instalacja sterowników do NVidi. Poprostu bez tego nie da się istniec i korzystac z sprzętu w sposob wydajny, pewny i co najważniejsze bezpieczny. Nasz system jest dośc fajny, w miarę intuicyjny ale ...... BILL i jego team zostawił wiele otwartych furteczek celem przyspieszenia i optymalizacji Windows 7. Wielu userów śmiało sobie poradzi ale co ma począć ktoś jak ja? Zero wiedzy informatycznej!!!!! Jestem zdany na taki profesjonalny soft do tuningu Windowsa Seven. Nie ukrywam liczę na taki programik. Pozdrawiam i życzę każdemu powodzenia.!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

dczerwo

Wygadany
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
4
Mam zainstalowany Win 7 64bit na laptopie. Masę badziewia odinstalowałem i wyłączyłem, a mimo to włącza się i działa jak przymulony. Być może ten programik mógłby pomóc. Jeśli oczywiście szczęście się uśmiechnie :)
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
Chcę, podobnie jak dokonałem tuningu na systemie windows xp. Pamiętam jak rozczarowałem się jego pracą na nowym kompie. Dopiero jak dokonałem optymalizacji niektórych ustawień oraz częściowo wyglądu, poczułem, że to wreszcie komputer który spełnia moje oczekiwania.
Oczywiście postanowiłem zaznajomić się z ofertą konkursową, jestem pod wrażeniem możliwości jakie oferuje program, zaoszczędzi to wiele czasu, czytania w internecie oraz w czasopismach komputerowych. Wszystko czytelnie zaimplementowane z dużą możliwością wyboru narzędzi optymalizacji.
Dlatego taka wygrana byłaby dla mnie bardzo radosną nowiną.
:)
 

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Windows obciążony jest zbędnym balastem, a wiele z ustawień narzuca producent. Niektóre z tych ograniczeń warto usunąć przy pomocy dobrego programu do tuningu. Dzięki temu system jest bardziej dopasowany do oczekiwań i potrzeb użytkownika i pracuje żwawiej!
 

Nicolas78

Bardzo aktywny
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
132
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Warszawa
Hey, tuningowanie systemu z tym programem to sama przyjemność. Chciałbym mieć jego pełną wersję, poprzednie wersje do XP i Visty także są jednymi z najlepszych na rynku jeśli nie najlepszymi. Szczególnie polecam opcje Napraw oraz Optymalizacja. Zgłaszam swój udział w konkursie :)

pzdr4all
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Odpowiadam, iż tak, tuningować windowsa trzeba z natury tego systemu operacyjnego :). Siódemce się też to przyda, a z tego co mi wiadomo, to W7M jest chyba najlepszym programem do tego celu stworzonym. Soft ułatwia sprawę zmiany ustawień - niech mi szczęście sprzyja :p.
 

filipex3

Wygadany
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
0
Posiadam Windows 7 i przydał by się jakiś program do tuningowania systemu, by jeszcze więcej z niego wycisnąć.
 

Marcin

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Kupiłem niedawno laptopa z preinstalowanym Windows 7. Nie trzeba być znawcą aby wiedzieć, że taki system ma aktywne wiele funkcji z których na co dzień się nie korzysta. Windows 7 Manager jest jednym z najlepszych programów, który pozwala w łatwy sposób zoptymalizować system. Dlatego chciałbym mieć ten program w pełnej wersji, aby móc "wycisnąć" z Windowsa to co najlepsze.
 

dragunoov

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Grudnia 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Program ciekawy. Zawiera wiele ciekawych opcji, dzięki którym można przyspieszyć swojego PC, oraz wyłączyć to co zbędne. Według mnie jest to program zbliżony do Ashampoo WinOptimalizer 7, jednak on również jest płatny. Przydało by się coś dobrego do zmiany ustawień w Windows 7. Większość osób wie jak ciężko jest ustawić niektóre rzeczy pod swoje potrzeby, ten program zawiera wszystko w jednym miejscu nie trzeba szukać i tracić cennego czasu. O i bym zapomniał również przydaje się do usuwania zbędnych plików z dysku systemowego powiększając jego miejsce, nie jestem pewien czy można nim jeszcze skanować rejestr, przydał by się taka opcja. Zobaczymy może się uda a może nie zgarnąć pełną wersję Windows 7 Manager. Z poważaniem Dragunoov.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Tuning Windowsa 7 jest potrzebny, bo standardowe ustawienia powodują że bywa dość przyciężkawy...
Dlatego cieszyłbym się jakby dopisało mi szczęście w losowaniu...
 

kodziro123

Świeżak
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
3
Dobrze by był spróbować jakiegoś fajnego softu do tuningu. Ręczne odnajdywanie i ustawianie najprzeróżniejszych opcji to czasem mordęga. Próbowałem sunrise seven ale ma bardzo ograniczoną funkcjonalność. W7Man podobno lepszy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry