Acronis True Image 2009-problem

Status
Zamknięty.

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
f7c5b7ba002ca6a14d8f129c

Czy ktoś może wie o co tu chodzi? Dodam, że wszelakie próby przeinstalowania programu, oraz czyszczenie rejestru nie pomagają.Program się uruchamia, ale nie chce tworzyć kopii :dziwak
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Mm kilka pytań odnośnie problemu:
-jaki masz system
-gdzie chcesz zrobić kopię
- i czy Acronis jest legal?
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Jest legal, wersja niemiecka, nigdy nie było z nią problemu do momentu zainstalowania triala z tego roku, po odinstalowaniu triala zaczęły się cyrki.
System windows 7 32 bit.
Kopia robiona na oddzielnej partycji. Zawsze tak było do momentu teraźniejszego, podejrzewam jakiś problem z acronis schedulerem, ale to tylko podejrzenia, usługi też mam uruchomione..... :dziwak
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
A próbowałeś przy pomocy botowalnej płyty zrobić kopię?
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
No jakoś nie przyszło mi to do głowy, ale spróbuję :D
Aha, w trybie xp mode, czyli na wirtualnym xp-ku wszystko jest cacy.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Również posiadam wersję 2009 ale nigdy nie instalowałem. Za pomocą botowalnej płyty uruchomiłem Acronis Sartup Recovery czyli przycisk F11 i w razie problemu tylko z tego korzystałem czy to robiąc kopię czy przy przywracaniu :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Ja bym zrobił tak,
1.pomielił dysk Cleanerami ( co widzę już zrobiłeś )
2.Ręczenie przeszukał rejestr czy czasem nie zostało coś lub użył wyszukiwarki do rejestru
3.Sprawdził czy nie pozostały jakieś śmieci po acronisie w folderach .

4.Sprawdził co to za błąd , czyli wpisał to co ci wyskakuje w google.

Bardziej dla mnie to wina systemu niż samego Acronisa
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Z boota wszystko działa, pomimo, że odinstalowałem acronisa z dysku, zapisała się kopia tib, ale nie wiem czy jest bez błędów, bo mam odinstalowany program acronis :)
A w rejestrze jest wpis acronis w hkey local machine/ software/acronis/scheduler :dziwak , ale za chiny nie chce się usunąć
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Tryb awaryjny i go wywal.Sprawdz czy czasem w folderach nic nie zostało po tym wariacie ( Acronisie )
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
daniel napisał:
Z boota wszystko działa, pomimo, że odinstalowałem acronisa z dysku, zapisała się kopia tib, ale nie wiem czy jest bez błędów, bo mam odinstalowany program acronis :)
A w rejestrze jest wpis acronis w hkey local machine/ software/acronis/scheduler :dziwak , ale za chiny nie chce się usunąć
Sprawdzisz też z botoalnej płyty czy archiwum jest dobre
 
A

Anonymous

Aby przejąć na własność klucz w rejestrze, należy uruchomić edytor rejestru. W Menu Start->Uruchom->wpisz regedit

W nowym oknie, w lewym panelu, odszukaj klucz, który chcesz przejąć na własność. Następnie kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz Uprawnienia. Następnie kliknij przycisk Zaawansowane. W nowym oknie przejdź do zakładki Właściciel . Wybierz właściciela w części "Zmień właściciela na:", a następnie zaakceptuj zmianę klikając OK. Zamknij edytor rejestru. Możliwe, że będziesz musiał ponownie uruchomić system, aby zmiany zostały wprowadzone pomyślnie.
W win 7 chyba jest tak samo.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
To widocznie coś nie pozwala go usunąć, może jakaś usługa / czy inny plik pozostał/a po Acronisie lub blokuje go Windowsowa usługa.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Też się nie da: Odmowa dostępu. Uparta bestia. :diablo
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
OXYGEN THIEF napisał:
To widocznie coś nie pozwala go usunąć, może jakaś usługa / czy inny plik pozostał/a po Acronisie lub blokuje go Windowsowa usługa.
No właśnie się domyślam, że ten Scheduler, ale nie mogę go znaleźć w usługach :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry