Acronis True Image 2017 - opis programu

andyxa 23 Sierpień 2016

View Users: View Users
 1. andyxa

  andyxa Bardzo aktywny Fąfel

  Dołączył:
  29 Grudzień 2011
  Posty:
  2,065
  Otrzymane Polubienia:
  453
  Homepage

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link  [​IMG] Najszybszy pełnej kopii zapasowej obrazu w przemyśle.

  [​IMG] zaledwie dwóch kliknięć, aby rozpocząć pełną kopię zapasową obrazu.

  [​IMG] Windows, Mac, iOS, Android, i Facebook.

  Najszybszym i najprostszym Personal Backup Software
  Zabezpiecz wszystko z pełnej kopii zapasowej obrazu w systemie Windows i Mac: system operacyjny, programy, ustawienia, pliki oraz informacje rozruchowej. Powrót do dysków zewnętrznych urządzeń NAS, udziałów sieciowych i chmura z zaledwie dwóch kliknięć. Tworzenie kopii zapasowych telefonów i tabletek: urządzeń iPhone, iPad i Android. Kopię zapasową Facebooka. Zdalnie kopii zapasowych dla innych na całym świecie. Zarządzanie z dotykowym przyjazny internetowym desce rozdzielczej. I wiele więcej!  Co nowego ?

  Kopia zapasowa zawartości dla urządzeń mobilnych
  systemy operacyjne telefonów komórkowych dbać o aplikacji i ustawień. Acronis chroni zdjęcia, filmy, kontakty, przypomnienia i terminów w kalendarzu. Teraz można wykonać kopię zapasową urządzenia przenośne do komputera lokalnego systemu Windows oprócz chmurze.

  [​IMG]

  Zarządzanie plany tworzenia kopii zapasowych zdalnie

  Konfigurowanie kopii zapasowych i status recenzję dla dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego niezależnie od lokalizacji. Idealne dla ochrony rodziny lub biura domowego danych.

  [​IMG]

  Przyrostowych kopii zapasowych Społecznej

  Nie pozwól, przypadkowego usunięcia lub społecznościowy błędy usunąć swoje wspomnienia i zdjęcia. Automatyczne kopie zapasowe Facebooka.

  Powrót do góry zmienia się tylko do kanału, a nie cała pasza za każdym razem, aby zmniejszyć rozmiar kopii zapasowej.
  Działa w tle, bez interwencji użytkownika.
  Masz pełną kontrolę nad swoimi obrazami bez konieczności polegać na rodzimych narzędzi social media.

  [​IMG]

  Szybkie i skuteczne wyszukiwanie

  Wyszukiwanie plików w obrębie lokalnych i cloud kopii zapasowych, archiwów. Upewnij się, że wychodzenie z prawidłowej kopii zapasowej, aby zaoszczędzić czas. Lub odzyskać jeden plik - poprawny - zamiast odzyskać całą kopię zapasową, a następnie wyszukać.

  [​IMG]

  Łatwy w konfiguracji powiadomień

  Powiadomienia e-mail zmniejszenia niepewności i zapewnić zaufanie o statusie kopii zapasowych - nawet jeśli odejdziesz od komputera.

  [​IMG]

  Archiwum

  Oszczędność miejsca poprzez bezpieczne archiwizowanie starsze pliki do dyskach lokalnych lub w chmurze. Jednak zachować łatwy dostęp do nich za pomocą ikon w Windows Explorer lub Mac Finder lub za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

  [​IMG]

  Zaledwie dwóch kliknięć

  To trwa tylko dwa kliknięcia, aby wykonać pełną kopię zapasową obrazu. Jedno kliknięcie, aby dodać nowy plan awaryjny, drugi przycisk, aby go uruchomić. Oczywiście, jeśli chcesz je, głębokie opcje i techniczne to tylko jedno kliknięcie.

  [​IMG]

  FUNKCJE TWORZENIA KOPII ZAPASOWYCH

  Pełny obraz kopii zapasowej

  Utwórz replikę całego dysku lub wybranej partycji, aby umożliwić szybki odzysk lub migracji do innego komputera.

  [​IMG]

  backup plików i folderów

  Tworzenie kopii zapasowych wybranych plików i folderów zamiast pełnej kopii zapasowej obrazu dla tych czasów, kiedy nie chcesz, aby wykonać kopię zapasową wszystko.

  [​IMG]

  Rozbudowane opcje odzyskiwania

  Odzyskaj wszystko. Odzyskaj plik lub folder. Zobacz hierarchie i bezpiecznie pliki kopii zapasowej z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej.

  [​IMG]

  Kopia w tle

  Operacje zapasowe są wykonywane w tle ze swojej pracy systemu. Nie wpływają one na skuteczność, dzięki czemu można pracować w czasie z powrotem do góry.

  [​IMG]

  Harmonogram

  Harmonogram tak, ile potrzeba wiele różnych planów tworzenia kopii zapasowych. Harmonogram pełnych kopii zapasowych codziennie lub co tydzień, podczas tworzenia kopii zapasowej niektórych folderów częściej - nawet w sposób ciągły. Konfigurowanie kopii zapasowych do wielu miejsc docelowych dla lepszej ochrony.

  [​IMG]

  Elastyczne systemy kopii zapasowych

  Tworzenie pełnej kopii zapasowej za każdym razem. Lub łańcuch wersji użycie, przyrostowy, różnicowy lub niestandardowe systemy oparte na twoich wymagań dotyczących prędkości i magazynowania.

  [​IMG]

  Nośnik startowy / Universal Restore

  Odzyskiwanie kopii obrazu dysku do dowolnego sprzętu. Upewnić się, że tworzenie kopii zapasowych można odzyskać przy użyciu technologii wtrysku sterownik Acronis, które pozwala na uruchomienie systemu na nowym komputerze. Zmiana rozmiaru partycji i uporządkować podczas odzyskiwania, jeśli to konieczne.

  [​IMG]

  End-to-end szyfrowania i hasła

  Zapewnić prywatność z wojskowej klasy szyfrowanie AES-256

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  CLOUD

  Podwójna ochrona

  Tworzenie kopii zapasowych komputerów i urządzeń mobilnych do lokalnych i zewnętrznych dysków i Acronis Cloud Storage, aby uzyskać maksymalny poziom ochrony. Dyski lokalne są użyteczne do szybkiego powrotu do zdrowia. Cloud jest zawsze dostępne i łatwo dostępne z dowolnego miejsca.

  [​IMG]

  Zarządzanie plany tworzenia kopii zapasowych zdalnie

  Konfigurowanie kopii zapasowych i status recenzję dla dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego niezależnie od lokalizacji. Idealne dla ochrony rodziny lub biura domowego danych.

  Ultra-szybkie przesyłanie

  Acronis True Image wykorzystuje optymalizację zastrzeżone Multi-stream, wielowątkowy technologii przesyłania i parametry protokołu sieciowego w celu zapewnienia możliwie najszybszego cloud backup w kontekście dostępnej prędkości szerokopasmowego przesyłania.

  End-to-end szyfrowania i hasła

  Szyfrowanie danych lokalnie przed wysłaniem go do bezpiecznego Acronis Cloud, aby zapewnić maksymalną prywatność danych.

  dostęp do sieci z dowolnego urządzenia

  Zawsze należy mieć dostęp do plików z dowolnego urządzenia. Nigdy więcej nie musieli wracać do domu lub biura, aby odebrać komputer, jeśli trzeba tylko jeden plik.

  MOBILE

  Kopię zapasową zawartości dla urządzeń mobilnych

  systemy operacyjne telefonów komórkowych dbać o aplikacji i ustawień. Acronis chroni zdjęcia, filmy, kontakty, przypomnienia i terminów w kalendarzu.

  Bezprzewodowa kopii zapasowej na komputerze lokalnym

  Gdy urządzenie mobilne jest w tej samej sieci Wi-Fi, komputer, tworzenia kopii zapasowych może rozpocząć się automatycznie.

  Szybka instalacja, nie wymaga wpisywanie - wystarczy zeskanować kod QR z Acronis True Image.

  backup chmura

  W przypadku korzystania z programu Acronis Cloud Storage, można wykonać kopię zapasową swoich mobilnych urządzeń każdej chwili mieć dostęp do Internetu.

  - Dostęp do danych z dowolnego urządzenia za pomocą prostego interfejsu WWW.

  - Dostęp do plików z urządzeń mobilnych za pośrednictwem dotykowym portalu.

  Migracja z iOS Android oraz Android iOS

  Nie więcej vendor lock-in. Jesteś w kontroli swoich danych i można go przenieść do dowolnego urządzenia, w tym kontaktów, chociaż iOS i Android używają różnych formatów.

  Kopii zapasowej karty SD

  Na urządzeniach z Androidem, wykonaj kopię zapasową danych z kart SD, jak również z pamięci głównej.

  Być może wkrótce konkurs :)
   
Ładuję...
Similar Threads - Acronis True Image Forum Date
Acronis True Image 2018 (3 Licenses) Konkursy ! / Giveaways ! 29 Sierpień 2017
Acronis True Image 2018 chroni przed ransomware Kopie zapasowe / Backup 23 Sierpień 2017
Acronis True Image - darmowe wersje Kopie zapasowe / Backup 27 Wrzesień 2016
Acronis True Image 2017 - opis Opisy programów - wykonane przez forumowiczów 24 Wrzesień 2016
KONKURS !!! - ACRONIS TRUE IMAGE 2017 Konkursy ! / Giveaways ! 29 Sierpień 2016

Udostępnij Tą Stronę