ADB AppControl

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4332
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
ADB AppControl (chyba jeszcze nie bylo,a jaos tak sie ostatnio gadalo, to na wypadek jakby Plus ocipial i zaczal dodawac useless crpyta do brandowanych firmware).
Zasadniczo bez roota to sobie mozna... ano wlasnie ze mozna, przez adb. Ale ze adb to terminal a wiekszosc ma alergie, to polecam GUI:
scr1.jpg

scr2.jpg


Wymagania abbyyy zaczac:
1. .Net powyzej 4.7 (wiekszosc Win ma)
2. Tryb developera na fonie (klikamy na o telefonie, software (Albo nie) i build info, z zapalem maniaka klikamy 7x (udostepni sie mmenu developera)
3. We w trybie developera - uaktywnic USB debugging. Jak jest Debugging po sieci, to tyz uaktywniamy (a po uzyciu aplikacji deaktywujemy bo to jest dopiero DZIURA!!!), oraz "instaluj po ADB", jesli jest widoczne.
4. ADB: instalujemy dowolny losowo wybrany ADB driver, np
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
albo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
albo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
albo.. albo se sami poguglajta, ja leniwy jestem, tak?

Wersja premium kosztuje 5$, ale darmowa ma tez niezle mozliwosci.

Ograniczenia: usuwa tylko uprawnienia uprzednio nadane przez aplikacje, nie odinstalowuje bloatware, a jedynie go zamraza.

ale: na bezrybiu i rak ryba ;)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19191
Reakcje/Polubienia
55819

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4332
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
P.S. Właśnie wtedy w lutym kupiłem licencję na wersję
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Mi raczej niepotrzebna, bo nalogowo rootuje co mi w rece wpadnie... i jakos tak przy okazji to moja prywatna metoda to ROM od producenta i Android Kitchen. Czasem nawet mi sie udaje uniknac bootloopa za pierwszym podejsciem :omygod A jak nie moge sobie sam dac radyto wedruje na xda i szukam czego potrzeba ;)
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
379
Reakcje/Polubienia
162
Na Xiaomi istnieje XiaomiADBFastbootTools - o ile wiem - nie tylko zamraża, ale także usuwa - bez root. Procedura mniej więcej ta sama - jednak zamiast .NET framework wymagane jest Java Development Kit + ADB drivers.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19191
Reakcje/Polubienia
55819
Mi raczej niepotrzebna, bo nalogowo rootuje co mi w rece wpadnie
Mi się przydaje do Sony Bravia z AndroidTV, tableta Lenovo. Nie da się tego zrootować, ale uszczuplić i wgrać kilka swoich apek jak najbardziej
 
Do góry