AdGuard + przeglądarka mobilna

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Używam od kliku lat
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ale niestety na wbudowanym adblocku jest kiepski, puszcza dużo reklam. Jako że kiedyś kupiłem za grosze lickę na AdGuard to postanowiłem znaleźć jakąś nową przeglądarkę która będzie dobrze się z nim dogadywać. Przetestowałem
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
który mi odpowiada bo jest naprawdę lekki i ma możliwość personalizacji strony startowej. Niestety, nie chce działać z AdBlockiem, puszcza wszystko (sprawdzam na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
). Z przyczyn oczywistych najlepszy byłby
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(synchronizacja z PC) ale działa bardzo wolno, totalna masakra. Zainstalowałem też
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ale też lipa, puszcza wszystko tak jakby ruch nie szedł przez AdBlocka. Z moich obserwacji wynika że najlepsze wyjście to dołożenie do Brave AdBlocka bo to faktycznie rozwiązuje problem z reklamami. Wiadomo że to będzie żarło baterię ale co zrobić. Macie jakieś rady albo sugestie dlaczego np. z DuckDuck flltrowanie nie działa? Może jakieś rady co do konfiguracji AdBlocka, bo niemam z nim żadnego doświadczenia.

Telefon bez Roota, metoda filtrowania: Lokalny VPN
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1651
Reakcje/Polubienia
1747
Mam na Androidzie Brave i aplikację Blokada (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
) i wystarcza.
Brave synchronizuje się z PC (Windows 10) i Mac (Catalina).
WP i Interię mam w zablokowanych domenach, bo to poziom rynsztoku.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19141
Reakcje/Polubienia
55666
Ostatnia edycja:

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2406
Reakcje/Polubienia
2861
Od siebie polecam Firefoxa, ma możliwość dodawania rozszerzeń. Z ublockiem origin jest całkiem fajnie działająca przeglądarką.. Ma tez opcje blokujące śledzenie..
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
viabrowser i dns.adguard.com jako dns ustawiony. reklamy kasuje. jesli ktos by chcial to jeszcze reguly adblocka moze wpakowac bo przegladarka to obsluguje. wazy tak malo bo jedzie na wbudowanym w androida silnik.
 
Do góry