Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10401
Reakcje/Polubienia
7785
Advanced System Care Pro v12.0.3 (na 6 m-cy)

Advanced SystemCare 12 Pro – to pakiet kilkudziesięcu specjalistycznych narzędzi które pomogą utrzymać dobrą kondycję twojego systemu Windows. Advanced SystemCare 12 Pro to program typu „wszystko w jednym”, umożliwiający za pomocą jednego kliknięcia myszką czyszczenie, ochronę, naprawę i optymalizację twojego systemu.Interfejs programu został bardzo dobrze zaprojektowany, jest przejrzysty i intuicyjny dzięki czemu łatwo odnaleźć w nim interesujące nas narzędzia.Obsługa programu jest naprawdę bardzo prosta .

Advanced SystemCare 12 Pro umożliwia czyszczenie i naprawę rejestru, naprawę konfiguracji systemu, wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, uodpornianie systemu na złośliwe oprogramowanie, ochronę prywatności, oczyszczanie dysku ze zbędnych/tymczasowych plików śmieci które niepotrzebnie zajmują miejsce na dysku, zarządzanie autostartem, przyspieszanie systemu, zarządzanie pamięcią RAM, zainstalowanymi programami w systemie, plikami cookies, uruchomionymi procesami, usługami i wiele więcej.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj się lub zarejestruj to view Spoiler content!
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2080
Reakcje/Polubienia
469
Miasto
Hajnówka
Boże, chroń nas przed takimi programami jak ten. AdwCleaner wykrywa komponenty jako złośliwe niechciane oprogramowanie. Wczoraj robiłem zdalnie komputer zamulony jak cholera i po usunięciu tego syfu zaczął w końcu reagować. Wcześniej nie mogłem uruchomić ani menadżera zadań zdalnie ami nawet normalnie skorzystać z notatnika. Dopiero AdwCleaner zrobił porządek i pozwolił mi na normalną pracę. Znalazłem jeszcze kilka podobnych kwiatków jak ten, wszystko pirackie tak że nie będę tutaj pisał o tym. Ale ten program totalnie zalazł mi za skórę, zresztą nie pierwszy raz. Dlatego chciałbym przestrzec przed pochopnym jego zainstalowaniem.
 

mikesz

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
2482
Reakcje/Polubienia
8963
Advanced SystemCare 12,2 PRO za darmo na rok na Techno360. Advanced Ultimate 12 na 6-mcy-rowniez Techno360 /sa jeszcze dostepne klucze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry