Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10328
Polubienia
7339
Autor tematu #1
Advanced System Care Pro v12.0.3 (na 6 m-cy)

Advanced SystemCare 12 Pro – to pakiet kilkudziesięcu specjalistycznych narzędzi które pomogą utrzymać dobrą kondycję twojego systemu Windows. Advanced SystemCare 12 Pro to program typu „wszystko w jednym”, umożliwiający za pomocą jednego kliknięcia myszką czyszczenie, ochronę, naprawę i optymalizację twojego systemu.Interfejs programu został bardzo dobrze zaprojektowany, jest przejrzysty i intuicyjny dzięki czemu łatwo odnaleźć w nim interesujące nas narzędzia.Obsługa programu jest naprawdę bardzo prosta .

Advanced SystemCare 12 Pro umożliwia czyszczenie i naprawę rejestru, naprawę konfiguracji systemu, wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, uodpornianie systemu na złośliwe oprogramowanie, ochronę prywatności, oczyszczanie dysku ze zbędnych/tymczasowych plików śmieci które niepotrzebnie zajmują miejsce na dysku, zarządzanie autostartem, przyspieszanie systemu, zarządzanie pamięcią RAM, zainstalowanymi programami w systemie, plikami cookies, uruchomionymi procesami, usługami i wiele więcej.

Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

Log in or register now. to view Spoiler content!
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2058
Polubienia
402
#4
Boże, chroń nas przed takimi programami jak ten. AdwCleaner wykrywa komponenty jako złośliwe niechciane oprogramowanie. Wczoraj robiłem zdalnie komputer zamulony jak cholera i po usunięciu tego syfu zaczął w końcu reagować. Wcześniej nie mogłem uruchomić ani menadżera zadań zdalnie ami nawet normalnie skorzystać z notatnika. Dopiero AdwCleaner zrobił porządek i pozwolił mi na normalną pracę. Znalazłem jeszcze kilka podobnych kwiatków jak ten, wszystko pirackie tak że nie będę tutaj pisał o tym. Ale ten program totalnie zalazł mi za skórę, zresztą nie pierwszy raz. Dlatego chciałbym przestrzec przed pochopnym jego zainstalowaniem.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
2011
Polubienia
2693
#5

mikesz

Wygadany
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
56
Polubienia
45
#11
Advanced SystemCare 12,2 PRO za darmo na rok na Techno360. Advanced Ultimate 12 na 6-mcy-rowniez Techno360 /sa jeszcze dostepne klucze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora: