OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35925
Reakcje/Polubienia
25019
Miasto
Trololololo
Witam.
Panowie mam pytanie do znawców tematu. Posiadam ashmapoo win optymizer pro 26 teraz moje pytanko ktory z nich jest lepszy?. Warto zainstalowac iobit advanced systemcare 17pro na windows 10 ???. Ktoś ma jakieś doświadczenie z tym programem?

@Sorgi rozglądnij się za innym programem do czyszczenia, np: WiseCare 365 który jest często w promocji. Poleciłbym Kerish Doctor ale jak dobrze pamiętam to za nim nie przepadasz :smutek
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9992
Reakcje/Polubienia
10626
Miasto
Somewhere over the rainbow.
U mnie F-Secura cos nie lubi Kerish Doctor blokuje go.

Bo Kerish to wariat ale generalnie dobry chłopak. Warto dać mu szansę w postaci dodania wyjątku do F-secure.
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Bo Kerish to wariat ale generalnie dobry chłopak. Warto dać mu szansę w postaci dodania wyjątku do F-secure.
Zainstalowałem ,F-Secura troche krzyczał ale na razie działa. Najlepsze jest to ze po Ashmapoo win optymizer pro 26 Kerish znalazł ponad 2500 poprawek lol ;)))
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2639
Reakcje/Polubienia
3121
Przyznam że nie przypominam sobie konfliktu F-Secure z Kerishem, a używam ich na co dzień. Tak czy siak to combo jest bardzo dobre dla komputera. "Fińczyk" ładnie chroni, zwłaszcza sprawy bankowe, a doctorek dba o porządek :)
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Przyznam że nie przypominam sobie konfliktu F-Secure z Kerishem, a używam ich na co dzień. Tak czy siak to combo jest bardzo dobre dla komputera. "Fińczyk" ładnie chroni, zwłaszcza sprawy bankowe, a doctorek dba o porządek :)
10.01.2024 15:49
Aplikacja zablokowana
Ścieżka: C:\Users\SAppData\Local\Temp\is-POC0P.tmp
Plik: Kerish_PC_Doctor_4.95.tmp
Przyczyna: Próba wprowadzenia zmian w innej aplikacji

A u mnie krzyczał ;)
 
Do góry