aero2 Bezpłatny Dostęp do Internetu

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Postanowiłem jednak umieścić tu taj tę informację, jak się okazało wiele osób nie wie o istnieniu takiej możliwości mobilnego internetu za free. :klawik.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
wiemy wiemy już od pół roku korzystam jest ok tylko co godzinę się rozłącza ale za chwile można się połączyć dalej
 

woytek007

Wygadany
Dołączył
12 Listopad 2011
Posty
72
Reakcje/Polubienia
0
czyli trzeba zakupić modem i uzyskać kartę sim aby móc z tego korzystać? Tam tez jest mowa o jakimś depozycie, czyli nie do końca za free to jest.
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
depozyt 20zł za karte SIM, w przypadku rezygnacji oddając karte dostaniesz te 20zł
urządzeń nie trzeba, dowolny telefon wystarczy a jeśli chcesz modem to pewnie w swoim zakresie
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Securitas » 19 Lut 2012 17:20
Internet o predkosci 256 kb/s raczej furory nie zrobi...ale polecam przeczytac rowniez ten artkulik :
maja przyśpieszyć do 512 kb/s w którymś tam roku działania - może w tym :dziwak

wiemy wiemy już od pół roku korzystam jest ok tylko co godzinę się rozłącza ale za chwile można się połączyć dalej
- ponownie łączy się sam czy trzeba ręcznie aktywować połączenie ??
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
prędkość transmisji danych dla każdego Korzystającego jest na poziomie nie większym niż 256 kb/s (do 10.05.2012r.), a później nie większym niż 512 kb/s (od 11.05.2012 r.)
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
tak myślę podłączyć to pod router i niech chodzi 24/24 i pobiera - nie spieszy mi się :gwizdek Tylko nie wiem jak z tym wznawianiem połączenia po godzinie - z automatu czy trzeba ręcznie ?? - bo jak ręcznie to odpada Normalne łącze bym sobie oszczędził na potrzeby paru innych sprzęcików a to jako pobieraczka by robiło :klawik.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
No szału niema z tym transferem, jednak jak się wyjeżdża na troszkę poza miejsce zamieszkania to całkiem "tanio" wychodzi korzystanie z wszelkiej maści komunikatorów czy portali społecznościowych - ba nawet możemy sobie PZD oblukać za free :gwizdek
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
remool napisał:
tak myślę podłączyć to pod router i niech chodzi 24/24 i pobiera - nie spieszy mi się :gwizdek Tylko nie wiem jak z tym wznawianiem połączenia po godzinie - z automatu czy trzeba ręcznie ?? - bo jak ręcznie to odpada Normalne łącze bym sobie oszczędził na potrzeby paru innych sprzęcików a to jako pobieraczka by robiło :klawik.
Niestety trzeba ręcznie wznawiać połączenie ale jak ktoś dobrze się zna sprzęcie elektronicznym to można użyć jakiegoś darmowego programu do automatyzacji procesów .
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Boli tylko ten dowód osobisty - niby z free dają a wylegitymować się trzeba jak na Białorusi - zdałoby to się obejść :gwizdek
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Niestety nie da się tego ominąć , idąc do salonu jakiegoś operatora i chcąc skorzystać z jakiejś oferty też musisz okazać dowód by podpisać umowę . Więc myśle że nie jest to jakiś wielki problem .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35579
Reakcje/Polubienia
24605
Miasto
Trololololo
witwoj77 napisał:
remool napisał:
tak myślę podłączyć to pod router i niech chodzi 24/24 i pobiera - nie spieszy mi się :gwizdek Tylko nie wiem jak z tym wznawianiem połączenia po godzinie - z automatu czy trzeba ręcznie ?? - bo jak ręcznie to odpada Normalne łącze bym sobie oszczędził na potrzeby paru innych sprzęcików a to jako pobieraczka by robiło :klawik.
Niestety trzeba ręcznie wznawiać połączenie ale jak ktoś dobrze się zna sprzęcie elektronicznym to można użyć jakiegoś darmowego programu do automatyzacji procesów .

Czyli wystarczy jakiś program typu autoconnect
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
witwoj77 napisał(a):

remool napisał(a):tak myślę podłączyć to pod router i niech chodzi 24/24 i pobiera - nie spieszy mi się :gwizdek Tylko nie wiem jak z tym wznawianiem połączenia po godzinie - z automatu czy trzeba ręcznie ?? - bo jak ręcznie to odpada Normalne łącze bym sobie oszczędził na potrzeby paru innych sprzęcików a to jako pobieraczka by robiło :klawik.


Niestety trzeba ręcznie wznawiać połączenie ale jak ktoś dobrze się zna sprzęcie elektronicznym to można użyć jakiegoś darmowego programu do automatyzacji procesów .



Czyli wystarczy jakiś program typu autoconnect
No tak ale czy uda mi się wklepać ten autoconnect w Gargoyle w moim tplinku ?? to już wyższa szkoła jazdy chyba -albo powód do zgłębienia tajników linuxa :klawik.
 
Do góry