aktualizacja androida 10 do wersji 11 czy warto??

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Witam wszystkich. Posiadam telefon Ulefone armor 11 5g i chciałbym zaktualizować go do Androida 11 bo widziałem że w ustawieniach jest już taka możliwość (obecnie mam 10). Pytanie teraz czy warto? czy nie stracę wszystkich danych? czy nie bedzie działał wolniej bo dotychczas nie było problemu? proszę o pomoc i z góry dziękuję ...
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Witam wszystkich. Posiadam telefon Ulefone armor 11 5g i chciałbym zaktualizować go do Androida 11 bo widziałem że w ustawieniach jest już taka możliwość (obecnie mam 10). Pytanie teraz czy warto? czy nie stracę wszystkich danych? czy nie bedzie działał wolniej bo dotychczas nie było problemu? proszę o pomoc i z góry dziękuję ...
Żadnych danych nie powinieneś stracić, ale zawsze warto zrobić sobie kopię zapasową, a fotki np. przerzucić do jakiejś chmurki. U mnie po aktualizacji do 11 telefon zdecydowanie śmiga lepiej. Nie wiem co to jest za marka Ulefone, ale skoro dają aktualizacje to bierz.
 
Ostatnia edycja:

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Ok aktualizacja przebiegła pomyślnie system śmiga jak nowy
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1652
Reakcje/Polubienia
1749
Przynajmniej jakaś normalna marka (skodo daje aktualizacje) a nie jakiś s**t typu Huawei/Honor, gdzie brak aktualizacji nawet dla bardzo wydajnych sprzętów, zablokowany botloader i ciężko wgrać jakikolwiek custom ROM.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
zablokowany botloader i ciężko wgrać jakikolwiek custom ROM.

Jeśli brak możliwości odblokowania bootloadera to nawet nie zawracam sobie głowy takim sprzętem podczas wyboru przy zakupie. I nie chodzi już tylko o to aby mieć roota (bo nie każdemu potrzebny), ale właśnie jak pośrednio piszesz, wgraniu jakiegoś custom ROMa gdy smartfon przestanie już otrzymywać aktualizacje od producenta.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1652
Reakcje/Polubienia
1749
Dlatego jak widzę artykuły zachęcające do urządzeń typu Huawei/Honor to odbieram to jak formę prostytucji dziennikarskiej.
Są nawet tacy „dziennikarze”, którzy promują AppGallery jako lepsze od Google Play. ;-)
 
Do góry